Organizacja przyjęcia z okazji chrztu w lokalu. Na co zwrócić uwagę?

0
242

Istnieje wiele rodzinnych okazji do spotkań. Niektóre jednak wywołują szczególne emocje i niejako wymuszają zapewnienie odpowiednio uroczystej oprawy. Chrzciny dziecka bez cienia wątpliwości zaliczają się do tej kategorii. Pojawia się wobec tego pytanie, jak przygotować ten dzień? Sprawa nie dla wszystkich jest prosta. Jeśli lista gości nie jest bardzo długa, a warunki lokalowe na to w ogóle pozwalają, pewnym rozwiązaniem jest organizacja przyjęcia z okazji chrztu w domu. Ma to jednak wady i dla wielu rodzin stanowi zwyczajnie zbyt duże obciążenie logistyczne. Może lepiej postawić na profesjonalistów, którzy sami o wszystko zadbają?

Przyjęcie, które będzie niezapomniane

Dobrym rozwiązaniem, na które decyduje się coraz więcej osób, jest wynajęcie sali w obiekcie restauracyjnym czy hotelowym. Dziś nie ma z tym problemu, ponieważ usługi w tym zakresie są świadczone powszechnie. Nie oznacza to jednak, że zawsze stoją one na jednakowo wysokim poziomie. Jak na tym tle wypada województwo kujawsko-pomorskie? Region może się pochwalić coraz lepszą bazą hotelową i gastronomiczną, więc miejsc idealnych na większe rodzinne imprezy nie brakuje. Chrzest dziecka musi wszak zyskać oprawę na odpowiednim poziomie.

Najlepiej zdecydować się na hotel z zapleczem restauracyjnym. Sala oraz pyszne potrawy są zapewnione na miejscu. Nie brak też przestrzeni, aby wstać i „rozprostować kości”. Co ważne, niekoniecznie wybór musi paść na obiekt w jednym z większych miast regionu. Poza Bydgoszczą czy Toruniem też czekają wspaniałe zakątki! Znakomitym przykładem jest hotel Dwór Fijewo działający od lat w Golubiu-Dobrzyniu. Słynie z wyśmienitej kuchni, urokliwej architektury (powstał na bazie dawnej posiadłości szlacheckiej) oraz sporego terenu spacerowo-rekreacyjnego.

Przyjęcie z okazji chrztu, na którym niczego nie zabraknie

Do dyspozycji gości są gustownie urządzone sale, w których każdy może poczuć się swobodnie. Bogate menu opiera się głównie na potrawach kuchni polskiej i europejskiej, a doświadczony zespół kucharzy czuwa nad doskonałym smakiem każdego dania. – Chcemy, aby chrzciny wyprawiane w Dworze Fijewo zapisały się na długo w pamięci rodziców dziecka oraz wszystkich zaproszonych na nie – mówi pani Agata Małek, czuwająca nad pracą hotelu. – Podchodzimy indywidualnie do każdego takiego wydarzenia, bo nasi klienci po prostu na to zasługują – dodaje. Najwyższy standard obsługi w tym przypadku idzie w parze z korzystnym cennikiem, co warto podkreślić.

Staje się więc jasne, że samodzielna organizacja przyjęcia z okazji chrztu nie ma większego sensu. Będzie się z tym wiązał spory wysiłek bez gwarancji satysfakcji. Powierzenie tematu specjalistom wydaje się dużo rozsądniejsze. Tym bardziej, że urokliwe otoczenie Golubia-Dobrzynia jak rzadko gdzie dodaje spotkaniu unikalnej oprawy. Jeśli pojawi się pomysł, aby połączyć chrzciny z krótkim wypoczynkiem, nie będzie z tym problemu. Wszak Dwór Fijewo to również hotel o wysokim standardzie. Na gości czekają więc komfortowo urządzone pokoje.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here