Wibrator dla par – jaki najlepszy?

0
736

Wibratory dla par cieszą się coraz większą popularnością. Ich największą zaletą jest oczywiście to, że przyjemność czerpać mogą jednocześnie obie osoby. Ich budowa przypomina literę “U”. Dzięki temu wibrator jednocześnie masuje łechtaczkę i pochwę. Wibratory dla par mają wiele funkcjonalności i właściwości. Warto o nich wiedzieć, decydując się na zakup tego gadżetu. Dzięki temu wybierze się taki wibrator, który na pewno spełni pokładane w nim oczekiwania.

Spis treści

Działanie wibratorów dla par

Każdy wibrator dla par posiada dwie końcówki. Mniejsza końcówka umieszczana jest w pochwie. Część ta celowo jest mniejsza. Dzięki temu do pochwy zmieści się również penis partnera. Druga, większa końcówka, przylega do łechtaczki, którą masuje za pomocą wibracji. Na rynku dostępne są różne modele wibratorów dla par i różnią się one pod wieloma względami. Mają różną ilość trybów wibracji, rotacji bądź trybów ssących. Różny może być także sposób sterowania wibratorem. Wybrać można wibrator sterowany przyciskiem, wibrator dla par na pilota, a nawet wibrator sterowany poprzez aplikację. Różne mogą być także rodzaje zasilania. Dostępne są wibratory na baterie czy wibratory zasilane ładowarką. Wybór konkretnego modelu może nie być zatem łatwy. Pomóc może w tym ranking wibratorów dla par dostępny na stronie terdeals.com. Ranking opisuje najlepsze wibratory dla par.

Materiał wykonania wibratora dla par

Jednym z istotnych elementów, jaki należy mieć na uwadze przy wyborze wibratora dla par, jest materiał, z którego gadżet ten został wykonany. Dobrym rozwiązaniem będzie wybór wibratora silikonowego. Jest to materiał bezpieczny dla ciała i higieniczny. Wynika to z tego, iż jest to materiał nieporowaty, a do tego bardzo łatwy w utrzymaniu w czystości. Pamiętać jednak trzeba, aby był to silikon wysokiej jakości. Dużą zaletą silikonowego wibratora dla par jest także to, że gadżet ten jest bardzo przyjemny w dotyku. Dodatkowo jest bardzo elastyczny, co zwiększa odczuwanie przyjemności z jego korzystania dla obojga partnerów.

Rodzaje wibracji

To, co charakteryzuje wibratory dla par, to fakt, iż posiadają one wibracje w zewnętrznej części stymulującej łechtaczkę. Na rynku dostępne są także gadżety z wibrującą wewnętrzną częścią, która umieszczana jest w pochwie. Dzięki temu stymulacja jest dużo większa, a dodatkową przyjemność odczuwa także partner. Dodatkowo spotkać można się także z modelami wykonującymi ruchy obrotowe oraz z wariantami posiadającymi funkcję ssącą.

Sposób sterowania

Dostępne dziś na rynku wibratory dla par posiadają funkcję zmiany intensywności oraz rytmu wibracji. W zależności od wybranego modelu, możliwe jest to na kilka sposobów. Jednym z nich jest użycie przycisku na urządzeniu. Zdecydowanie ciekawszym rozwiązaniem są jednak wibratory umożliwiające sterowanie za pomocą pilota, bądź aplikacji mobilnej. Ciekawą propozycją jest także wibrator sterowany bluetooth. Wszystkie te rozwiązania są zdecydowanie wygodniejsze w porównaniu z modelem sterowanym przyciskiem. Wibrator dla par na odległość z pewnością zapewnia także dużo więcej zabawy partnerom. Partner może choćby stymulować swoją partnerkę, przebywając w zupełnie innym pomieszczeniu.

Wibrator dla dwojga a sposób jego zasilania

Pod tym kątem wyróżnić można głównie dwa modele wibratorów dla par. Pierwszym jest wibrator zasilany na baterie. Drugi model to wibrator zasilany ładowarką. To drugie rozwiązanie jest znacznie praktyczniejsze. Nie trzeba bowiem pamiętać o konieczności wymiany baterii. Jeśli chodzi o wibratory zasilane ładowarką, to wskazać można tu modele zasilane ładowarką podłączaną do gniazdka elektrycznego, bądź ładowarką USB. To już jest kwestia indywidualnych preferencji.

Dodatkowe właściwości wibratorów dla par

Wybierając wibrator dla par, warto zwrócić uwagę na dodatkowe właściwości. Jedną z nich może być wodoodporność takiego gadżetu. Dzięki temu możliwa będzie zabawa z wibratorem w wannie czy pod prysznicem. Zapewni to dodatkowe pole do wspólnych zabaw. Ma to także swój wymiar praktyczny. Nie ma tu bowiem ryzyka, że taki wibrator można niechcący uszkodzić poprzez zalanie go wodą przy czyszczeniu i myciu.

Popularne rankingi gadżetów erotycznych znajdziesz na liderzyzdrowia.pl.

[Głosów:1    Średnia:1/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here