Okazywanie uczuć zwierzętom

0
305

Poświęć czas dla swojego zwierzaka. Niektóre zwierzęta wymagają więcej uwagi niż inne, więc ilość czasu potrzebna jest często względna. Tylko upewnij się, że jesteś w stanie wypełnić wszystko, czego potrzebujesz.

Spróbuj spędzić trochę czasu każdego dnia, aby spędzić ze swoim zwierzakiem, nawet jeśli tylko usiądzie z nimi. Częściej niż nie, Twój pies byłby bardziej niż szczęśliwy zrelaksować się z tobą.

Psy powinny być chodzone, a chomiki potrzebują czasu na bieganie w swoich piłkach. Play powinien być zabawny zarówno dla Twojego zwierzaka, jak i dla ciebie, ale upewnij się, że jest on zawsze bezpieczny i monitorowany.

Zbadaj, czy twoja rasa domowa musi towarzysko z innymi zwierzętami. Baw się z nim – psy są bardzo społecznymi zwierzętami, więc muszą spędzić czas z właścicielami. Z zabawkami lub po prostu ścigając go wokół wystarczy do ćwiczeń. Psy mają naturalny pragnienie żucia rzeczy, więc kupić zabawkę do żucia, aby go zabawić.

Kochaj swojego zwierzaka. Miłość jest związana z twoim zwierzakiem. Pokaż mu swoje uczucia, pieszczoty i gry.

Twój zwierzak będzie członkiem rodziny, więc traktuj ją jak jedną. Dobre przytulanie zrobi obydwoje dobre. Zwierzęta reagują na głosy ludzi, a także dotyk.

Konie potrzebują uwagi. Jak dzikie konie, jeśli nie kochasz ich właściwie, prawie zamieniają się w Mustanga. Daj im raz na jakiś czas, z nimi chodzić, lub jeździć na dobrą zabawę.

Pociąg zwierzaka z pozytywnym zbrojeniem, nigdy okrucieństwem lub nadużyciem. Utrzymuj zwierzę i czyste środowisko.

Jeśli masz małe zwierzę, wyczyść swoją klatkę co tydzień. Jeśli nie pozwalasz siedzieć w brudzie, nie pokażesz swojej miłości do zwierząt. Jeśli masz psa, odkurzyć futro regularnie z domu i spłukać łóżko psa od czasu do czasu. Zaniedbanie czyszczenia swojego zwierzaka może powodować infekcję, dlatego zachowaj ostrożność!

gospodyni24.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here