Magazyny samoobsługowe w Trójmieście

0
249

Wynajem magazynów samoobsługowych jest w Polsce jeszcze dość nowym zjawiskiem, jednak zyskującym coraz większą popularność. Prostota obsługi oraz ogromna funkcjonalność gwarantują każdemu klientowi zadowolenie z użytkowania. To właśnie dlatego powstają kolejne budynki należące do firmy Less Mess Storage, która oferuje właśnie taką formę przechowywania. Prawdopodobnie w ciągu najbliższych kilku lat powstanie jeszcze wiele miejsc, gdzie można będzie wybrać schowek o dowolnej powierzchni i umieścić tam wszystko, co najpotrzebniejsze. Już teraz możemy je znaleźć chociażby w Trójmieście.

Self storage w Polsce

Gdzie jak dotąd powstały obiekty Less Mess Storage?

  • Warszawa – Aleja Krakowska, ul. Batalionów Chłopskich (Blizne Łaszczyńskiego), ul. Kosmatki i ul. Ostródzka;
  • Kraków – Kryspinów, a w przygotowaniu także punkt, który znajdzie się w Modlniczce (planowane otwarcie: listopad 2019);
  • Poznań – ul. Ostrowska, w budowie jest druga lokalizacja na ul. Dąbrowskiego, która prawdopodobnie będzie gotowa w grudniu;
  • Wrocław – ul. Pełczyńska;
  • Trójmiasto – Kowale i Rumia.

Biorąc pod uwagę rosnącą popularność usługi self storage, można założyć, że lista dostępnych lokalizacji będzie stopniowo się powiększać. Na razie nie powstały oficjalne plany, jednak z pewnością chociażby mieszkańcy Trójmiasta i okolic Gdańska mogą się spodziewać, że wkrótce zostaną tam dodane kolejne punkty, gdzie będzie można wynająć magazyn samoobsługowy. Obecnie do dyspozycji jest lokal przy ulicy Energetycznej 13 w Kowalach oraz przy ulicy Sobieskiego 115 w Rumii.

Self Storage Gdańsk, zobacz więcej.

Każdy z trójmiejskich obiektów – podobnie zresztą jak te w pozostałych częściach kraju – dysponuje magazynami o różnej wielkości. Możemy zatem zdecydować się na nieduży schowek o powierzchni 0,5 czy 1 m², który nada się doskonale do przechowywania firmowych dokumentów, lub wybrać znacznie większy magazyn, sięgający nawet powyżej 15,5 m². Tam da się z kolei umieścić chociażby meble, nawet te najbardziej masywne.

Kto może skorzystać z Less Mess Storage?

Odpowiedź jest krótka: wszyscy. To doskonałe rozwiązanie np. dla przedsiębiorców, zwłaszcza tych, którzy dopiero rozkręcają działalność i jeszcze nie posiadają własnej przestrzeni, gdzie mogliby trzymać najważniejsze dokumenty czy wyposażenie. Również klienci indywidualni będą zadowoleni z usługi self storage, głównie dzięki temu, że prawie nie ma ograniczeń dotyczących czy to terminu przechowywania, czy rodzaju przedmiotów, jakie można umieścić w magazynie.

Warunki umowy najmu są bardzo proste i przejrzyste, dlatego każdy z łatwością dostosuje się do określonych zasad. Na dodatek mamy także pełną dowolność w zakresie korzystania z danego schowka. Nie ma znaczenia, o jakiej porze i w który dzień zechcemy do niego zajrzeć – do poszczególnych obiektów możemy wchodzić przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. Co najważniejsze, tylko osoby będące klientami Less Mess Storage mogą wejść na teren budynków. W razie wstępu kogoś nieuprawnionego, natychmiast zostaje uruchomiony alarm, ewentualnych intruzów wyłapuje też działający przez cały czas monitoring. Dodatkowo dostęp do swojego magazynu mamy tylko my za pośrednictwem indywidualnego kodu. Każde z pomieszczeń jest też wyposażone w kłódkę, by jeszcze bardziej zminimalizować ryzyko kradzieży.

Zapraszamy wszystkich na stronę https://www.lessmess.storage/.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here