Aprel Warszawa – prawidłowy montaż okien w Warszawie

0
238

Jedną z firm, która przystąpiła do inicjatywy “Prawidłowy montaż” jest przedsiębiorstwo Aprel Warszawa, którego bogate doświadczenie i ekspercka wiedza w zakresie montażu okien, nie pozwoliły, aby psujący się rynek usług nadal funkcjonował.

Charakterystyka firmy Aprel Warszawa

Firma Aprel Warszawa, działająca na runku od 1995 roku stale śledzi zmiany i trendy, towarzyszące branży budowlanej, szczególnie montażom okien, w których się specjalizuje. Przedsiębiorstwo chcąc trzymać wysoki poziom świadczonych usług, nieustannie podnosi swoje kwalifikacje zawodowe, uczestnicząc w kursach i szkoleniach, z których wynosi nową wiedzę, oraz certyfikaty potwierdzające nabycie umiejętności. Oprócz tego wysoką jakość działalności instytucji rekomendują zadowoleni klienci, oraz podpisywane kontrakty nowych inwestycji.

Główna działalność firmy skupia się na sprzedaży i montowaniu szeroko pojętej stolarki otworowej, w tym okien, drzwi, bram garażowych i parapetów fasadowych, a rozszerzeniem usług są prace serwisowe i regulacja mechanizmów.

Firma, dzięki swoim zasługom otrzymała pozytywną rekomendację portalu http://oknotest.pl/, oraz Ogólnopolskiego Zrzeszenia Dystrybutorów i Montażystów Stolarki, którzy uznali przedsiębiorstwo jako rzetelne i prestiżowe, a usługi doświadczonej kadry zostały nagrodzone jako standardy przeprowadzane na najwyższym poziomie.

Reprezentant “Prawidłowego Montażu”

Nie ma zatem wątpliwości, że firma Aprel Warszawa jest godnym reprezentantem programu “Prawidłowy Montaż”, ponieważ swoimi realizacjami udowadnia, jak istotą sprawą, jest indywidualne podejście do każdej inwestycji. Dewizą firmy jest wykluczenie wszelkich nieprawidłowości i uchybień, związanych z zakładaniem stolarki okiennej, które niekorzystnie wpływają na funkcjonalność wprawionych okien, co skutkuje ich zawilgoceniem, pękaniem, rozszczelnianiem lub niedostateczną przepuszczalnością powietrza i dźwiękoszczelnością. Dbając o dobre imię firmy, przedsiębiorstwo chce chronić potencjalnych inwestorów przed fuszerkami ze strony niekompetentnych i nieuczciwych firm monterskich, wprowadzając jasne zasady prawidłowego montażu okien, na jakie się decydują. Inicjatywa to także ukłon firmy w stronę branży stolarki okiennej, która łącząc siły, wyklucza psucie rynku, tworząc gotowy materiał wykonawczy.

Uczestnictwo w programie i zebrane materiały

Firma Aprel Warszawa przystąpiła do badań szczelności montażu, podejmując się pomiarów podczas zlecenia własnego klienta, gdzie sposób obliczeniowy, pochodzący ze źródeł, w postaci konstrukcji ścian nieruchomości, oraz produktów okiennych, dał miarodajny obraz tego, jak powinny przebiegać prace wprawiania stolarki, oraz jakie materiały, w jakich ilościach powinny zostać użyte. Wszystkie działania zostały udokumentowane w postaci filmu, który firma publikuje na potrzeby programu “Prawidłowy Montaż”.

W badaniach został wykorzystany profil okien PCV AdamS Passiv-line PLUS w warstwie konstrukcyjnej budynku, wykonanego z betonu komórkowego z wykorzystaniem elementów nośnych CBM. Przeniesienie sił obciążeniowych, które pochodziły z ciężaru samej stolarki, oraz ciśnienia i prędkości wiatru, uzyskano przy użyciu belek podprogowych BP HARD i śrub ramowych. Uszczelnienia natomiast wykonano z wykorzystaniem folii paroizolacyjnej z punktowym zastosowaniem powłok uszczelniających w strefie wewnętrznej, pianki poliuretanowej w strefie środkowej, a także wodoodpornej folii paroprzepuszczalnej z punktowym zastosowaniem powłok uszczelniających w strefie zewnętrznej.

Zakończenie prac zostało uznane przez Mobilne Laboratorium Techniki Budowlanej i udokumentowane certyfikatem, potwierdzającym badanie przepuszczalności powietrza oraz wodoszczelności okna z ościeżem w budynku wznoszony. Świadectwo rekomendacji zostało podparte ścisłymi wynikami, skumulowanymi w zbiorczej tabeli, która charakteryzuje wykonaną usługę, oraz raportuje jej przebieg.

Prawidłowy montaż okien w Warszawie

Nie ma zatem wątpliwości, że najwyższy standard, jaki reprezentuje firma Aprel Warszawa, jest godny zaufania i daje przykład pozostałym jednostkom, jak powinna wyglądać praca monterska stolarki okiennej.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here