Biblioteka w Szkole – prenumerata, to ogromna korzyść dla Wszystkich

0
215

Jeśli jesteś nauczycielem-bibliotekarzem lub opiekunem biblioteki w szkole, to doskonale wiesz, że czytanie i zdobywanie nowej wiedzy ma ogromną moc. Dzięki regularnemu czytaniu książek i czasopism poszerzamy swoje horyzonty i nabieramy nowego spojrzenia na różne tematy. Warto się stale dokształcać, po to by móc proponować stale nowe i innowacyjne rozwiązania, z których skorzystają wszyscy – nauczyciele, uczniowie i rodzice.

Z takim przesłaniem do nauczycieli bibliotek uderza ukazujący się raz w miesiącu magazyn – Biblioteka w Szkole. Jeśli chcesz być na bieżąco z najnowszymi rozwiązaniami stosowanymi w bibliotekach przez polskich nauczycieli, już teraz rozważ zamówienie prenumeraty Biblioteki w Szkole. Dzięki prenumeracie zyskasz regularną dawkę, ekskluzywnej wiedzy dotyczącej najnowszych trendów w prowadzeniu szkolnych bibliotek. Dowiedz się więcej i przedstaw propozycję prenumeraty Biblioteki w Szkole dyrektorowi w Twojej placówce już dziś.

Słów kilka o tytule

Tytuł Biblioteka w Szkole – prenumerata lub wydanie tradycyjnie dostępne w kiosku, to miesięcznik oświatowy skierowany do nauczycieli bibliotekarzy ze szkół wszystkich typów. Na polskim rynku ukazuje się od 1991 roku i jest rzetelnym kompendium wiedzy dla bibliotekarzy w Polsce oraz nauczycieli. Cieszy się ogromną renomą w środowisku.

Prenumerata Biblioteki w Szkole zawiera głównie materiały praktyczne, w tym:  fachowe porady ekspertów, porady warsztatowe, scenariusze zajęć, materiały repertuarowe i promocyjne. Dodatkowo, prenumeratorzy Biblioteki w Szkole otrzymują co miesiąc plakat promujący bibliotekę i czytelnictwo w formacie A3.

Korzyści prenumeraty Dziennika Gazety Prawnej

Prenumerata ulubionego tytułu prasowego to ogromne ułatwienie w codziennym życiu dla wszystkich. Dzięki prenumeracie zyskujesz nie tylko czas, ale również pieniądze. Decydując się na prenumeratę Biblioteki w Szkole masz gwarancję otrzymania czasopisma zawsze w terminie, prosto do placówki edukacyjnej, w której pracujesz lub do samodzielnego odbioru w dowolnym wskazanym przez Ciebie kiosku.

Prenumerata to także gwarancja najniższej ceny, o wiele korzystniejszej niż w przypadku kupowania pojedynczych numerów tradycyjnie, w kiosku. Dodatkowo, wybierając prenumeratę Biblioteki w Szkole lub dowolnego innego czasopisma, zyskujesz dostęp do ekskluzywnych, dodatkowych materiałów, przeznaczonych wyłącznie dla prenumeratorów.

Jak działa prenumerata Biblioteki w Szkole

Zamówienie prenumeraty Biblioteki w szkole lub każdego innego, dowolnego czasopisma jest bardzo proste. Wystarczy w kilku krokach określić swoje preferencje odnośnie kształtu usługi, tak by dopasować ją do naszych potrzeb.

W pierwszym kroku trzeba określić, czy jesteśmy zainteresowani wydaniem papierowym czy elektronicznym. Następnie wybieramy opcję wydania, może to być wersja standardowa lub premium, regionalna lub ogólnopolska. W następnym kroku określamy dogodny dla nas okres czasu prenumeraty – na jeden miesiąc, na wybrany kwartał, na pół roku lub cały rok z góry. Ostatnim krokiem podczas zamawiania prenumeraty jest wybór dostawy. Może być to darmowy odbiór osobisty w wybranym kiosku lub dostawa Pocztą Polską na wskazany przez nas adres.

Jeśli chcesz zamówić prenumeratę Biblioteki w Szkole dla swojej placówki edukacyjnej, już teraz wejdź na stronę: prenumerata.ruch.com.pl/, gdzie dowiesz się więcej o zasadach prenumeraty i poznasz całkowity koszt usługi. Warto zaufać RUCH-owi, który jest jedną z najstarszych sieci sprzedaży czasopism i działa na polskim rynku już od 19181 roku.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here