Frezarka do paznokci

0
259

Frezarka do paznokci to wszechstronne narzędzie do manicure oraz pedicure. Spotykamy je w salonach kosmetycznych, lecz są także frezarki do paznokci dedykowane do użytku domowego. Za pomocą frezarki możemy zmniejszyć paznokieć oraz nadać mu oczekiwany kształt, przygotować płytkę do nałożenia dekoracji, lecz również wypielęgnować paznokcie u stóp, łącznie z usunięciem rogowego naskórka. Frezarka do paznokci to narzędzie elektryczne, jakie powoduje, iż paznokcie zdobywają piękny wygląd.

Frezarka do paznokci – co to jest?

Doskonały manicure to nie jedynie ścięcie oraz opiłowanie paznokci lub ponadto wyeliminowanie skórek. To tylko główne funkcje, które robimy, zaczynając zabieg. Frezarki zaopatrzone są w niezliczone nakładki, dzięki którym zabieg staje się przyjemnością – też na bardzo twardej płytce. Dzięki nim nowa wersja paznokci to sprawa tylko paru minut! Należałoby także nadmienić o jeszcze jednym plusie frezarki do paznokci – nie należy wykorzystywać zabiegów zmiękczających skórki, co zmniejsza też czas robienia manicure’u lub pedicure’u.

Odpowiednia frezarka do paznokci to narzędzie, jakie ma za zadanie uprościć ci pracę. Przede wszystkim działa sprawniej aniżeli pilnik, natomiast po drugie dochodzi do miejsc, do jakich nie dotrzesz przy pomocy samego pilnika np. do wału paznokciowego lub dołu paznokcia. Dzięki frezarce z łatwością wykonasz także zapadnięcie na ozdobę, lub wypolerujesz akryl.

Jaka frezarka do paznokci do użytku domowego, natomiast jaka do salonu?

Frezarka do paznokci do użytku domowego niewątpliwie różni się od jej fachowej wersji. Nim rozpoczniesz szukania właściwego typu, zdecyduj, jak zamierzasz ją stosować. Do domowych zabiegów starczy sprzęt o mocy 10 watów. Specjalistyczna frezarka do paznokci nie winna mieć tymczasem mocy niższej aniżeli 40 watów. Gdy wiesz, iż frezarka w salonie będzie w nieustannym wykorzystaniu poprzez co najmniej parę godzin dziennie, należałoby zainwestować w taką o mocy 100 bądź 200 watów.

Typy frezarek

Frezarki możemy rozłożyć na narzędzia do użytku domowego i owe do specjalnych wykorzystań w gabinetach kosmetycznych. Pierwsze wyróżniają się niższą mocą oraz obrotami, natomiast również mają mniej specjalnych funkcji. Najdoskonalsza frezarka do paznokci, prócz doskonalszych parametrów, jakie pozwolą każdego dnia skutecznie obsłużyć ogromną liczbę klientek, może być przeznaczona do określonego rodzaju zabiegów np. manicure bądź pedicure. Zdarza się, iż typy są zaopatrzone w pochłaniacze pyłu i schładzania – dzięki pochłaniaczowi można zapobiec wdychania opiłków akrylu, żelu lub tipsów. Z kolei dzięki chłodzeniu narzędzie nie będzie się przegrzewało podczas ciężkiej pracy.

Specjalistyczne frezarki z pochłaniaczem

Przy zakupie frezarki do paznokci należałoby rozejrzeć się za modelem, jaki zaopatrzony jest w pochłaniacz. Pochłaniacz zasysa pył. Nie jedynie chronisz w tenże sposób własne płuca, lecz także dbasz o stan czystości w salonie. Dzięki pochłaniaczowi pył nie zatrzymuje się na meblach, natomiast tymże samym nie dochodzi do mnożenia się drobnoustrojów oraz bakterii, jakie są na naskórku oraz paznokciach. Pochłaniacz to wyjście przyjazne Twojemu zdrowiu, szczególnie gdy codziennie zajmujesz się stylizacją paznokci poprzez parę godzin.

Źródło: http://out-med.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here