Ubranka, zabawki i inne akcesoria dla pupili

0
238

Czy będąc w Krakowie, nie natknąłeś się przypadkiem na jeden z najbardziej alternatywnych marszów na świecie? Kraków jest miastem, gdzie odbywa się wiele tego rodzaju imprez, zaś jedna z nich jest szczególna. O czym mowa? O odbywającym się co roku Marszu Jamników – rasy najbardziej kojarzonej z psią “garderobą”.

Czworonożni domatorzy

Już nie tylko psy czują się coraz lepiej w roli czworonożnych “kanapowców” – coraz częściej dołączają do nich koty. Co się wiąże z nowym stylem życia naszych pupili? Przebywanie w ocieplanych pomieszczeniach, łatwy dostęp do najlepszej jakości pokarmu – krótko mówiąc, stwarzamy naszym zwierzakom tzw. cieplarniane warunki.

Stworzenie zwierzętom takich warunków, w jakich sami funkcjonujemy przez cały rok wiąże się z pewnymi konsekwencjami – jeśli pies przebywa większość dnia w domu i ciągle ma zapewniony dostęp do pełnej miski, na pewno nie będzie to sprzyjało jego kondycji. Siedzący tryb życia nie jest korzystny nie tylko dla ludzi! A zatem zapewnijmy zarówno sobie, jak i naszemu zwierzakowi odpowiednią ilość ruchu i przebywania na świeżym powietrzu.

Niestety pies wychodzący na zewnątrz z mieszkania, które jest ogrzewane, zwłaszcza późną jesienią lub zimą, może nabawić się różnych chorób. Taka sytuacja nie musi być patowa, a z pomocą nam oraz naszym pupilom może  przyjść specjalna “garderoba” – ubranka dla psa w takim przypadku wcale nie oznaczają fanaberii opiekuna – są racjonalnym rozwiązaniem, dzięki któremu możemy naprawdę zadbać o zdrowie naszego czworonoga.

Funkcjonalne i atrakcyjne akcesoria dla zwierząt

Pies nie doceni fasonu i koloru sweterka, kurtki, bluzy, derki czy peleryny, ale do ich właściwości ocieplających i chroniących przed wilgocią na pewno da się przekonać. Jeśli opiekunowi zależy na tym, żeby fason takiego ubranka był zgodny z aktualnymi trendami lub żeby współgrał z umaszczeniem psa (a może – w wydaniu awangardowym – wręcz przeciwnie!) psu nie powinno to przeszkadzać. Niezależnie od decyzji, powinniśmy dokonać satysfakcjonującego wyboru. Jedni preferują samodzielne wykonanie ubranka, np. sweterka, jednak w przypadku kurteczki, czy pikowanej kamizelki nie będzie to już jednak tak łatwe zadanie. 

Właściwą pomoc w poszukiwaniach najlepszej odzieży dla naszego pupila znajdziemy w firmach założonych przez pasjonatów – kochających przede wszystkim zwierzęta, ale również modę. Takie “połączenie” daje optymalny efekt, czyli ubranka dla psów i wiele innych akcesoriów najlepszej jakości – przede wszystkim przydatnych zwierzakom, ale dających radość również ich opiekunom. 

Taki jest świat Amibelle – sklepu, który oferuje kolekcje własne oraz innych polskich producentów – a są to kolekcje szczególne – nie tylko odzieży dla zwierząt, ale również zabawek i innych akcesoriów, np. schodków, dzięki którym mały psiak lub kot szybko znajdzie się na swojej ulubionej kanapie albo w samochodzie. Amibelle to prawdziwa skarbnica pomysłów na radosne życie pupila.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here