Tonery do drukarek Canon – gdzie je kupować, by wydać mniej?

0
217

Posiadacze drukarek laserowych z pewnością doceniają ich liczne zalety. Niestety, wkłady do takiego sprzętu są wyjątkowo drogie. Nawet jeśli drukuje się stosunkowo niewiele, co jakiś czas trzeba wymienić wkład. Podpowiadamy, gdzie kupować tonery do drukarek Canon, by nieco zaoszczędzić!

Studenci i uczniowie drukują materiały do nauki, dzieci – kolorowanki, a osoby dorosłe – rozmaite dokumenty, listy zakupów, ciekawe artykuły itp. Ponad 40% polskich domów jest wyposażonych w drukarkę. Nie jest to zbyt duży wynik. Wiele osób rezygnuje z posiadania takiego sprzętu, ponieważ nie chce narażać się na zbyt duże wydatki związane z jego utrzymaniem. Czy słusznie? Dowiedz się, gdzie tanio możesz kupić tonery do drukarek Canon!

Ile kosztują tonery do drukarek Canon?

Przedział cen tonerów do drukarek Canon rozciąga się od ok. 100 do nawet 1000 zł. Do modeli domowych są to jednak raczej mniejsze, tańsze wkłady. Duże znaczenie ma też zakres kolorów (wyłącznie czerń albo pełna paleta CMYK), a także wydajność tonera, czyli zdolność do wydrukowania określonej liczby stron.

Przeciętnie tonery do drukarek Canon przeznaczonych do użytku domowego kosztują ok. 200 zł i mają wydajność ok. 1000 stron. Daje to 20 groszy za wydruk jednej kartki w czerni. To niedużo, ale w punktach ksero zwykle płaci się 10 gr, a nawet mniej. W momencie, gdy pojawi się konieczność wymiany wkładu, wydatek rzędu 200 zł to dość duże obciążenie budżetu. Szczególnie odczują to osoby w trudniejszej sytuacji finansowej czy studenci. Na szczęście wcale nie oznacza to, że trzeba zrezygnować z posiadania drukarki. Według badań Polacy stopniowo przestają korzystać z domowego sprzętu poligraficznego. Nie każdy ma jednak punkt ksero pod domem. Wiele osób drukuje dość sporo, np. w związku z pracą czy nauką. Z tego względu nie chcą rezygnować z wygody, jaką jest własna drukarka. Wtedy wystarczy po prostu rozsądniej kupować wkłady barwiące. Nie każdy ma świadomość tego, że istnieją o wiele tańsze alternatywy!

Jak zaoszczędzić na tonerach do drukarek Canon?

Jeśli nie chcesz przepłacać za tonery do drukarek Canon, nie kupuj ich ze strony głównej producenta ani z oficjalnych salonów. W znanych sieciach sklepów z elektroniką również można spotkać się raczej z wyższymi cenami. Najrozsądniej jest wybrać się do specjalnych sklepów zajmujących się sprzedażą tonerów do drukarek Canon (i innych modeli) w cenach hurtowych. W ten sposób można zaoszczędzić od kilkunastu do kilkudziesięciu złotych na sztuce.

Istnieje jednak jeszcze lepsze, tańsze rozwiązanie. Tzw. zamienniki tonerów to produkty idealnie dopasowane do konkretnych modeli drukarek, gwarantujące zadowalające efekty. Są wydajne, produkowane w ekologiczny sposób, a także nieawaryjne. Najważniejsze jest jednak to, że są o przynajmniej kilkadziesiąt złotych tańsze. W ten sposób można sporo zaoszczędzić na druku. Wymiany będą konieczne rzadziej, a do tego będą mniej kosztowne. Drukowanie w domu może okazać się prawie tak samo korzystne, jak w punkcie ksero!

Gdzie można tanio kupić tonery do drukarek Canon?

W Internecie działa kilka profesjonalnych sklepów ze sprzętem poligraficznych, np. serwis www.tonerpartner.pl. Wygodna wyszukiwarka oraz wsparcie konsultantów pomogą odszukać właściwy wkład nawet tym klientom, którzy kompletnie nie znają się na elektronice. W ofercie można znaleźć oryginalne tonery do drukarek Canon w cenach hurtowych oraz świetnej jakości zamienniki. Wystarczy kilka kliknięć, by zamówić niezbędne produkty z dostawą do domu. Kurier może być u Ciebie nawet już za 24 h! To zdecydowanie najwygodniejszy, a do tego najkorzystniejszy sposób na zakup tonerów do drukarek Canon!

Tonery do drukarek Canon są dość drogie, ale wcale nie musisz za nie płacić tyle, ile sugeruje producent. Nie jesteś skazany na ciągłe wyprawy do punktu ksero, by zaoszczędzić na drukowaniu. Przekonaj się, jak niewiele może wynieść Cię utrzymanie własnego sprzętu!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here