Tlenoterapia

0
248

Gdy nasze narządy lub nawet układy narządów zawodzą, a nasz organizm staje się niedotleniony, skutki tego mogą być straszne. Ale czy można sobie z tym poradzić? Oczywiście, wyjściem z tego jest tlenoterapia. Wskazaniami do tego mogą być choroby układu krążenia, schorzenia onkologiczne, choroby układu oddechowego oraz mogą być pomocniczo stosowane w trakcie rehabilitacji, menopauzy, bólach menstruacyjnych, przy zaburzeniach psychicznych oraz po zabiegach.

Powodami co zalecenia może być też przewlekły stres, zmęczenie, bezsenność, kac, problem z koncentracją i bóle głowy. Dzięki temu ogólnie poprawimy swoją jakość życia. Koncentrator tlenu jest urządzeniem, dzięki któremu dostarczymy większą ilość tlenu do swojego organizmu gdy on sam nie potrafi tego zrobić. To urządzenie medyczne stosowane od dawna, aparat tlenowy dostarcza tlenu w bezpieczny i komfortowy sposób. Można go spotkać w domach, zakładach leczniczych przychodniach i innych miejscach w których jest to potrzebne.

Działanie urządzenia jest bardzo proste- pobierany jest tlen z otoczenia i poddawany jest różnym procesom np. nawilżeniu, oczyszczeniu i filtracji. Ilość tlenu w powietrzu wynosi 20%, reszta to azot i około 2% pozostałych, dzięki procesom przeprowadzonym na zwykłym powietrzu ilość tlenu znacznie wzrasta. Jest to lepsze rozwiązanie od butli tlenowych, one mogą się skończyć a aparat tlenowy nie. Urządzenie musi być kupione w odpowiednim miejscu, jak- https://tlenwdomu.pl/ a nie pochodzić z niesprawdzonych miejsc gdzie niestety łatwo skusić na takie aparaty.

Koncentratory tlenu muszą dostarczać odpowiednia ilość tlenu- powyżej 96%! Nie kupujmy używanych, będzie to bardzo niski poziom tlenoterapii a ryzyko wystąpienia awarii bardzo wysokie. Koncentrator trzeba wybrać z pośród dwóch opcji: stacjonarny- czyli taki nadający się do użytku w domu lub placówkach opieki zdrowotnej, to najbardziej efektywny sposób, mobilne- można skorzystać z nich w dowolnym miejscu, działa na baterie, z gniazda sieci elektrycznej i gniazda samochodowego.

Więcej porad na temat tlenoterapii szukaj na stronie https://tlenwdomu.pl/category/porady-i-artykuly/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here