Te opakowania zrobią wrażenie nawet na najbardziej wymagającym kliencie

0
192

W biznesie niezwykle ważny jest profesjonalizm. Zgodne z zasadami wykonywanie obowiązków i troska o detale to najlepsza wizytówka firmy i jej pracowników. Zdarza się, że w kontaktach między kontrahentami zachodzi potrzeba podarowania próbek firmowych produktów lub innych gadżetów, które mają stworzyć pozytywny wizerunek firmy. W takiej sytuacji nie liczy się jedynie jakość wręczanego prezentu, ale również sposób, w jaki został on zapakowany.

Jakiego rodzaju opakowania można zamówić?

Specjalistą w projektowaniu oraz produkcji opakowań jest firma All4In. Przedsiębiorstwo posiada swoją siedzibę w podwarszawskiej Zielonce, ale oferuje współpracę firmom na terenie całego kraju. Historia All4In sięga 2010 roku kiedy to zakupiło zorganizowaną części przedsiębiorstwa tworzyw sztucznych w Warszawie. Firma przez te dziesięć lat intensywnie inwestowała w nowe technologie. Nadrzędnym celem firmy jest projektowanie opakowań, które zaspokoją nawet najbardziej wygórowane potrzeby klientów.

Katalog produktów obejmuje:

  • opakowania drewniane,
  • opakowania metalowe,
  • opakowania ekologiczne,
  • opakowania personalizowane.

Wszystkie wyroby posiadają certyfikaty świadczące o ich wysokiej jakości, bezpieczeństwie i trwałości (między innymi: TÜV SÜD, Certyfikat UL, Certyfikat ETL, ISO 9001). W razie jakichkolwiek pytań, warto skorzystać z zamieszczonego na stronie internetowej firmy formularza kontaktowego.

Nietypowe kształty i rozmiary opakowań

All4In może wyprodukować opakowanie w dowolnym kształcie. Standardowe opakowania posiadają formę graniastosłupa. Są to zatem produkty, których ściany są kwadratami lub prostokątami. Klient może jednak pokusić się o zamówienie opakowania także o innej konstrukcji. W grę wchodzą na przykład opakowania okrągłe, cylindryczne, owalne, w kształcie gwiazdy. W opcji jest także realizacja całkowicie indywidualnych projektów.

Najlepszym sposobem na sprawdzenie firmy All4In jest zapoznanie się ze zrealizowanymi zleceniami tego producenta. Przykłady takich realizacji zamieszczono na jego firmowej stronie. Dużym powodzeniem cieszą się między innymi opakowania przygotowywane z okazji Świąt Bożego Narodzenia.

Warto podkreślić, że opakowania mogą mieć nie tylko nietypowe kształty, ale także rozmiary. Dla tego producenta to żaden problem. Klient określa swoje potrzeby, a All4In przygotowuje propozycję projektową. Jeśli zachodzi taka potrzeba, to jednocześnie tworzy jedną lub kilka wizualizacji opakowania (tak zwany mockup). 

Eleganckie i trwałe materiały

Wśród materiałów, z których mogą być wykonane opakowania, wymienić można: drewno, metal, papier, aksamit, satynę, skórę ekologiczną, karbon, akryl, kamień. Oferta materiałowa jest zatem niezwykle imponująca. Stworzone z nich opakowania z całą pewnością posłużą obdarowanej osobie przez długi czas.

Ciekawą propozycją jest personalizacja zamówionych opakowań. Można na nich umieścić logo firmy, hasło reklamowe, cytat, dedykację itp. Do wyboru jest wiele stylów nadruku, w tym: żłobione, wycinane laserowo, lakierowane, tłoczone, sitodruk, przypalane, naklejane, druk offsetowy, drewno kompozytowe, folia, grawer lub haft.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here