Takim bukietem kwiatów wywołasz efekt WOW! Sprawdzi się na pewno w tych 3 sytuacjach

0
227

Okazałe kompozycje kwiatowe, czy też upominki w wielkości XXL są od dłuższego czasu na topie i nic nie wskazuje na to, aby ten trend miał się zmienić. Dlaczego? Spektakularne bukiety, luksusowe kosze ze słodkościami i ogromne pluszaki robią wrażenie, wywołują wyjątkowe emocje i pozostają niezapomniane. Czy to brzmi, jak przepis na prezent idealny? Zdecydowanie tak. Sprawdziliśmy, w jakich sytuacjach i z jakiej okazji warto sięgnąć po taką właśnie propozycję upominku z efektem WOW!

1. Sięgnij po wielki bukiet róż, gdy zamierzasz się oświadczyć

Kobiety kochają kwiaty. Nawet jeśli czasem temu zaprzeczają. A oświadczyny bez kwiatów? Niemożliwe! Dlatego wszystkim panom mającym w planach, aby poprosić o rękę ukochaną kobietę, polecamy wyjątkowy bukiet kwiatów, który zrobi na wybrance naprawdę ogromne wrażenie, pozostawi ją nieco oszołomioną, jednak z pewnością szczęśliwą i mile zaskoczoną. Jaką kompozycję kwiatową wybrać z takiej właśnie okazji? Na https://www.kwiatowadostawa.pl/efekt_wow znaleźliśmy spektakularnie prezentujące się bukiety i kosze kwiatów, w tym klasycznych, czerwonych róż. Chyba nie ma bardziej wyrazistego i niezawodnego sposobu na wyznanie uczyć, jak czerwone róże. Jeśli zależy Ci na efekcie WOW! sięgnij po kompozycję 100, 200, a nawet 500 róż. W koszu lub eleganckiej kryzie. Oświadczyny to szczególna okazja. Taki bukiet uczyni ją jeszcze bardziej wyjątkową.

2. Efektowny kosz z kwiatami sprawi, że przeprosiny zostaną przyjęte

Czasem szukamy najlepszego sposobu, aby przeprosić. Sytuacje tego typu bywają skomplikowane i delikatne, jednak pewne rozwiązania mogą zdecydowanie ułatwić nam sprawę. Jeśli chcesz przeprosić bliską osobą, wyrazić swoją skruchę i zadbać o to, aby powrócił jej dobry nastrój, postaw na upominek z efektem WOW! Wspomniane już wcześniej ogromne bukiety i kompozycje kwiatowe to propozycja niemal niezawodna. Trudno przecież gniewać się na kogoś, kto obdarowuje nas chyba największym na świecie bukietem róż, prawda? Inne rozwiązanie to wielki, pluszowy miś, który z pewnością rozwieje wszystkie smutki i troski.

kwiaty

Jeśli poszukujesz efektownego upominku, jednak o nieco bardziej formalnym charakterze, poza koszem kwiatów możesz sięgnąć po wielki kosz z luksusowymi słodkościami.

3. Prezent urodzinowy, rocznicowy lub walentynkowy inny niż wszystkie? Bukietem w rozmiarze XXL zrobisz wrażenie

Bukiet kwiatów wydaje Ci się prezentem banalnym i nieco “oklepanym”? Sięgnij zatem po bukiet z efektem WOW! a zatem wielki, spektakularnie prezentujący się, zaskakujący i niezapomniany. Taka propozycja sprawdzi się w zasadzie przy każdej okazji. Urodziny, rocznica ślubu, Dzień Kobiet, walentynki – kobieta obdarowana wyjątkowymi kwiatami poczuje się wyjątkowo, a to przecież chodzi. Możesz postawić na klasykę, czyli wspomnianą już wcześniej kompozycję złożoną z czerwonych, czy te białych róż. Ciekawym rozwiązaniem są również kompozycje mieszane, złożone ze starannie wyselekcjonowanych, świeżych kwiatów utrzymanych w konkretnej kolorystyce, np. intensywnych barw wiosennych, czy też pastelowych beży i różu.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here