Szukasz sprawdzonego salonu manicure w Krakowie? Sprawdź, zanim zadzwonisz do przyjaciółki

0
258

Chcesz wybrać się na manicure, ale nie wiesz gdzie? Przeczytaj nasze porady, a wybierzesz najlepszy salon w całym Krakowie!

Dlaczego warto wykonywać manicure w salonie?

Manicure wydaje się być mało skomplikowanym zabiegiem, idealnym na babskie popołudnie z koleżankami. Niemniej jednak – przynajmniej od czasu do czasu – warto wykonać go w salonie profesjonalnej kosmetyczki. Dlaczego?

W takich gabinetach stosowane są coraz nowsze i coraz bardziej innowacyjne usługi, dzięki czemu poznajesz trendy branży kosmetycznej. Poza tym pracują w nich eksperci, posiadający niezbędne kompetencje. Nawet jeżeli później sama zadbasz o paznokcie w domu, możesz podpatrywać mistrzynie przy pracy, by potem je naśladować i stosować właściwe techniki.

Na co zwrócić uwagę podczas wyboru salonu manicure?

Wiadomo jednak, że salon salonowi nie jest równy. Co więcej, wyrastają one niczym grzyby po deszczu! Na jakiej podstawie wybrać miejsce, w którym wykonasz zabieg?

  1. Rodzaj świadczonych usług. Jeśli nie lubisz tracić czasu na bezsensowne poszukiwania, najpierw odnajdź jedynie te salony, w których wykonywany jest ten rodzaj manicure’u, który chcesz widzieć na swoich paznokciach. Nie każdy gabinet musi przecież świadczyć cały wachlarz usług!
  2. Kwalifikacje kosmetyczki. Skoro nie wykonujesz zabiegu w domowym zaciszu, to zapewne chciałabyś, aby Twoimi paznokciami zajęła się ekspertka. Zanim więc zasiądziesz na fotelu kosmetyczki, zapytaj o jej doświadczenie i zdobyte kwalifikacje.
  3. Cena zabiegu. Im mniejsze doświadczenie, tym powinna być niższa cena usługi. Równocześnie jednak może to oznaczać niezadowalającą jakość!
  4. Czystość gabinetu. Brud i kurz powinny być zawsze powodem opuszczenia lokalu – zwłaszcza jeśli mówimy o salonie kosmetycznym! Jeśli czystość danego miejsca budzi w Tobie wątpliwości, uciekaj czym prędzej. Niewłaściwa higiena może doprowadzić do zarażenia się różnymi chorobami.
  5. Sprzęt i kosmetyki. Pracownicy profesjonalnych salonów nie polegają jedynie na swoich umiejętnościach, lecz również na świetnej jakości sprzęcie i kosmetykach. Zwróć uwagę na ich wiek, zużycie i markę.
  6. Opinie klientów. Rekomendacje znajomych to zawsze dobry znak przy wyborze kosmetyczki. Warto też sprawdzić ogólnie opinie o salonie w sieci. Szukając najlepszych salonów w Krakowie, zajrzyj też tutaj: https://www.moment.pl/paznokcie/manicure/krakow.
[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here