Salon Audi – ranking w Polsce

0
485

Audi to bardzo popularna, niemiecka marka, która w Polsce posiada około 20 salonów, w każdym województwie znajduje się przynajmniej jeden. Większość z nich sprzedaje samochody nowe oraz używane oraz posiada własny serwis.

Północ kraju

W Trójmieście możemy odwiedzić dwa salony Audi, jeden zlokalizowany jest w Gdyni przy ulicy Łużyckiej, drugi mieści się w Gdańsku przy ulicy Lubowidzkiej 44. Jeśli jesteśmy mieszkańcami Mazur, w celu zapoznania się z ofertą marki Audi możemy odwiedzić salon Auto Wimar Warmia, który swoją siedzibę ma przy ulicy Rataja 1 w Olsztynie. Również w Białystoku zlokalizowany jest salon Audi, który funkcjonuje przy ulicy Wysockiego 65. Inne salony Audi znajdujące się w tym rejonie Polski spotkamy w Toruniu przy ulicy Sieradzkiej 4 oraz w Bydgoszczy przy ulicy Nowotoruńskiej 15.

Centrum Polski

Dwa, całkiem duże punkty mają swoją siedzibę w Poznaniu. Pierwszy z nich znajduje się przy ulicy Krzywoustego 70 – Porshe Poznań Franowo, a drugi o nazwie Krotoski-Cichy przy ulicy Poznańskiej 33. Ważną informacją jest, że oba te salony zajmują się sprzedażą flotową i posiadają własne serwisy. Lublin, zlokalizowany na południe od Poznania posiada jeden salon Audi – Świtoń Paczkowski – zlokalizowany przy ulicy Skłodowskiej-Curie 97d. Zainteresowani klienci mogą odwiedzać salon przez sześć dni w tygodniu. Od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-18:00, a w soboty 8:00-14:00.

Salony Audi w Polsce - ranking miast

Wartym uwagi jest salon Audi Centrum Wrocław, znajdujący się przy ulicy Karkonoskiej 47. Salon prowadzi sprzedaż flotową. W ofercie znajdują się również samochody używane. Udając się do punktu, właściciele marki Audi mogą skorzystać z serwisu oraz działu blacharsko-lakierniczego. W Kaliszu odwiedzić możemy salon Audi Ignaszek. Zlokalizowany jest przy Alei Wojska Polskiego 5. Łódź oferuje fanom marki dwa salony audi. Jednym z nich jest wspomniany wyżej dealer Krotowski-Cichy, który siedzibę ma przy ulicy Niciarnianej 51/53, a drugim Audi Centrum Łódź, zlokalizowany przy Alei W. Bartoszewskiego 13. Na południu Polski możemy odwiedzić salony w Opolu, przy ulicy Opolskiej 2c; w Częstochowie salon również należący do Krotowski-Cichy przy ulicy Makuszyńskiego 74/76; w Gliwicach przy ulicy Portowej 2 oraz w Katowicach przy Kościuszki 328 i Sosnowcu przy Jabłniowej 2a. Inne salony znajdują się jeszcze w Bielsko-Białej, w Krakowie, Rzeszowie i Lublinie. Warto zajrzeć na oficjalne strony tych salonów i zapoznać się z indywidualną ofertą każdego z nich.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here