Push-up – na co zwrócić uwagę?

0
219

Push-up to nie tylko, która może wizualnie ujędrnić ciało i nadać mu pożądany kształt. Hasło push-up wielu osobom z pewnością kojarzy się stricte z wypełniającymi biustonoszami. W rzeczywistości jest jednak nieco inaczej.

Kobiety w większości czują się bardziej atrakcyjne i co za tym idzie pewne siebie, gdy ich kobiece kształty pozostają wyraźnie podkreślone. Niestety część kobiet nie jest autentycznie zadowolonych ze swojej sylwetki. W większości przypadków mają tendencję do tuszowania pewnych niedoskonałości, zakrywania ubraniem mankamentów urody, zaś eksponowania tych, które w powszechnej opinii postrzegane są jako cechy pożądane.

Biustonosze push-up

W przypadku niezadowolenia z wyglądu piersi w staniku bez usztywnienia czy też w staniku półusztywnianym, gdy kobiecie nie podoba się naturalny wygląd jej piersi (co wynika zwykle z przekonania, że są one za małe wedle panującego kanonu piękna), naprzeciw kobiecym oczekiwaniom wychodzą biustonosze typu push-up. Są one wyposażone w dodatkowo wypełnione miseczki, dzięki którym doskonale podtrzymują biust, czynią go jędrniejszym i sprawiają, że piersi wydają się większe.

Jak dobrać odpowiedni biustonosz push-up?

Aby biustonosz push-up mógł rzeczywiście przynosić opisane wyżej efekty push-upu, powinien być przede wszystkim dobrze dobrany zarówno na poziomie odpowiedniej miseczki, której rozmiar będzie właściwy dla wielkości piersi (inaczej biustonosz będzie odstawał i powodował dyskomfort), jak i w kwestii obwodu. Przed zakupem biustonosza push-up należy więc pamiętać o dokonaniu odpowiednich pomiarów biustu w celu określenia swojego rozmiaru. Najlepiej udać się do brafitterki, która zrobi to w sposób profesjonalny. Oczywiście znajomość rozmiaru nie oznacza, że można kupować pierwszy z brzegu push-up – zawsze lepiej na miejscu przymierzyć biustonosz i upewnić się, że jest odpowiedni.

Na co jeszcze warto zwrócić uwagę?

Jak wiadomo, push-upem mogą być nie tylko biustonosze. W tej kategorii można również znaleźć majtki, które subtelnie poprawiają lifting pośladków, dzięki czemu nie są one płaskie i niekształtne, a stają się atrakcyjnie uniesione. Uwagę warto również zwrócić nie tylko na elementy typowo bieliźniane, gdy o push-upie mowa, ale i ogólnie na odzież. Coraz większą popularnością cieszą się obecnie dżinsy typu push-up. Korzystnie dla wyglądu opinają i podkreślają one kobiece pośladki, czyniąc je bardziej wyrazistymi. Jak widać, push-up ma wiele zastosowań i nie ogranicza się wyłącznie do biustonoszy. Warto o tym pamiętać przy okazji wszelkiego rodzaju odzieżowych zakupów!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here