Prezent dla chłopaka na 18 urodziny: coś niezapomnianego i wystrzałowego

0
564

Ten szczególny dzień powinien różnić się od pozostałych urodzin. Wejście w dorosłość zdarza się tylko raz. Taka okazja zasługuje na specjalną oprawę oraz wyjątkowy prezent. Nie masz pomysłu na niego? Nic się nie martw, znaleźliśmy dla ciebie kilka ciekawych inspiracji. Może akurat wybierzesz jedną z nich!

Skok jego życia: najwyższy poziom adrenaliny i emocji!

Aby całkowicie wyjść z roli dziecka oraz wcielić się w dorosłego, młodego mężczyznę najlepiej przeszłość zostawić w tyle daleko za sobą! Doskonałym pomysłem na osiemnastkowy prezent dla chłopaka będzie atrakcja, dzięki której będzie mógł udowodnić swoją odwagę. Właśnie dlatego pomyśl o skoku na bungee dla swojego chłopaka!

Jeśli nie boi się wyzwań, na pewno ucieszy się z twojego prezentu. Dzięki niemu może odkryć w sobie wiele emocji oraz radość z przekroczenia własnych barier czy lęków, których oczywiście nie mógł pokazać na zewnątrz.

Nie próbuj zrozumieć swojego faceta, bo to raczej daremny trud. Zamiast tego daj mu prawdziwą radość oraz wspomnienia na całe życie! Dzięki zdjęciom oraz filmom z atrakcji będzie mógł zawsze do niej wrócić, przez co osiemnaste urodziny będą kojarzyły się z dużą, pozytywną dawką emocji.

Dla dorosłego, prawdziwego mężczyzny: ekstremalne strzelanie

Jeśli twój chłopak pasjonuje się militariami, nie będzie lepszego prezentu! Zafunduj mu emocje na wyciągnięcie ręki, a raczej… lufy. W bezpiecznych warunkach pod okiem prawdziwych profesjonalistów oraz pasjonatów, twój chłopak będzie mógł spróbować ekstremalnego strzelania z nawet kilku rodzajów broni. Wszystko zależy od tego, jaką konkretną atrakcję postanowisz mu zapewnić.

Firmy, organizujące daną rozrywkę, mają w swoim asortymencie różnego rodzaju broń, między innymi:

  • Karabiny M16 oraz AK47
  • Galauberyt czy Uzi
  • Strzelbę gładkolufową

Dla tych, którzy spragnieni są prawdziwych, męskich emocji

Dzięki kilku strzelnicom organizującym atrakcje dla miłośników militari, możesz wybierać spośród różnych rodzajów broni. Wszystko zależy od tego, jaki karabin czy rewolwer chciałby mieć w swoich rękach twój ukochany. Dla tych młodych mężczyzn, którzy szczególnie pasjonują się tym rodzajem sportu jakim jest strzelectwo, proponujemy nowy wymiar takiej rozrywki. Co to oznacza? Jeszcze większy wybór i jeszcze wyższy poziom adrenaliny podczas trwania atrakcji!

Niektóre firmy posiadają w swoim asortymencie sprzęt dla prawdziwych twardzieli. Jest przede wszystkim różnorodny, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Wybierz spośród wielu ikon broni krótkiej lub długiej:

  • Glock, Beretta
  • Rewolwer Taurus
  • Pepesza, Kałasznikow
  • Shotgun
  • Savage, AIR15

Poziom adrenaliny wystrzelony w przestworza

Jeśli twój ukochany marzy o prawdziwie ekstremalnym wrażeniu, zaskocz go czymś nietuzinkowym. To atrakcja dla najbardziej odważnych osób, która zapewnia niezapomniane przeżycie oraz wspomnienia do końca życia.

Ogromna proca wystrzela ochotnika z prędkością porównywaną do tego, którą osiąga myśliwiec bojowy podczas startu. Atrakcję rozpoczyna się mniej więcej 6 metrów nad ziemią, a maksymalną wysokość jaką można osiągnąć podczas wystrzału to nawet 60 metrów. Dla porównania: 8 piętro wieżowca znajduje się na wysokości 20 metrów!

Zobacz inne pomysły na prezent dla chłopaka w sklepie superprezenty.pl

[Głosów:2    Średnia:3.5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here