Poznaj kultowe postacie z filmu Spider-Man

0
161

Klocki LEGO z serii Spider-Man to niebywała gratka dla wszystkich fanów tego superbohatera. Sprawdzą się idealnie jako rozrywka rozwijająca zdolności manualne najmłodszych, jak i oryginalna ozdoba na półce po złożeniu. Zestawy LEGO Spider-Man swoją różnorodnością sprawiają, że każdy fan Pitera Parkera znajdzie coś dla siebie.

Gratka dla fanów w różnym wieku

Z bogatej oferty zestawów poświęconych Spider-Manowi znajdziemy klocki dla najmłodszych z entuzjastów człowieka pająka. Dedykowane najmłodszym konstruktorom klocki zapewnią frajdę podczas budowania oraz długie chwile świetnej zabawy już po ułożeniu. Zestawy LEGO 4+ zawierają klocki startowe, tworzące solidną bazę do dalszego budowania. Umożliwia to najmniejszym z LEGO maniaków w łatwy sposób zaprzyjaźnić się ze światem LEGO, a przy okazji spędzić czas ze swoim ulubionym superbohaterem. Dostępne są także zestawy dla starszych dzieci od siódmego roku życia wzwyż. Składają się one z większej ilości elementów i wymagają większego doświadczenia w budowaniu z klocków. Po złożeniu stają się doskonałą zabawką, przenoszącą pociechy w świat Spider-Mana. Dorośli fani Marvela także znajdą coś dla siebie. Składającą się niemalże z 4000 elementów model budynku Daily Bugle, czy repliki bohaterów do ustawienia na półce. Poszczególne zestawy opiszę szczegółowiej w poniższym tekście.

LEGO Spider-Man dla najmłodszych

Klocki LEGO to idealny sposób na rozwój zdolności manualnych oraz twórczego i przestrzennego myślenia. Jeżeli nasza pociecha uwielbia serię z pajęczym bohaterem, to klocki LEGO Spider-Man sprawią jej dodatkową frajdę. Zestawy lego dedykowane dla najmłodszych to przede wszystkim doskonały sposób na spędzenie wspólnego czasu razem z dzieckiem. Pokonując coraz to nowe wyzwania zamieszczone w instrukcji, najmłodsi budują pewność siebie i rozwijają zdolności manualne. Warto pamiętać, że podczas wspólnego budowania najważniejszą cechą jest cierpliwość. Jeżeli młody budowniczy, sam pokona problem ze zrozumieniem instrukcji, poczuje samozadowolenie i dumę. LEGO Spider-Man w swojej ofercie posiada dwa zestawy dla najmłodszych: Relaks w kryjówce Spider-Mana (10784) oraz Spider-Man w kryjówce Doca Ocka (10783). Oba zestawy gwarantują świetną zabawę zarówno podczas budowania, jak i po złożeniu. Dziecięca wyobraźnia nie zna granic, a dzięki tym zestawom będą mogli przenieść się w świat ulubionego bohatera. Będą mogły całymi godzinami ratować świat przed złoczyńcami i odpoczywać w swojej kryjówce między innymi rzucając piłką do kosza. Dla lepszej zabawy zestawy LEGO można łączyć i rozbudowywać.

Klocki LEGO Spider-Man dla starszych dzieci i młodzieży

Spider-Man LEGO to wspaniały pomysł na prezent dla dziecka, które kocha superbohaterów. W serii poświęconej człowiekowi pająkowi, LEGO oferuje starszym fanom różne formy rozrywki. Klasyczne zestawy jak Atak na kryjówkę Spider-Mana (76175) czy Spider-Man w warsztacie Sanctum. Pierwszy z nich pozwala na wcielenie się w postać Petera Parkera, zestaw ten składa się w połowie z zaawansowanego technicznie kryjówki bohatera, druga połowa zestawu jest pokojem nastolatka, co umożliwia wejście w skórę zarówno Spider-Mana, jak i fotoreportera Petera. Drugi zestaw Spider-Man LEGO to Tajemnicza, magiczna piwnica Doctora Strange’a, szczególna gratka dla fanów filmu z serii pt. “Spider-Man: No Way Home”. Poza klasycznymi zestawami w tej serii znajdziemy także, figurki postaci z filmu. Jest to wspaniałe rozwiązanie, ponieważ sprawia przyjemność podczas składania, a co ważniejsze umożliwia nieograniczoną zabawę już po zbudowaniu. Ruchome części i duże rozmiary sprawiają, że postacie nadają się do odgrywania ról podczas zabawy, jak i świetnie prezentują się na półce. Dostępne figurki Venoma (76230) i Milesa Moralesa (76225) po złożeniu mają 23 cm wysokości, a zamieszczone w zestawie Bitwa Mechów Spider-Mana i Zielonego Goblina (76219) sięgają od 11 cm do 14 cm. Spider-Man LEGO pozwala na przeniesienie wszystkich fanów w świat wykreowany przez Marvela. Proces budowania i późniejsza zabawa już skończonymi zestawami dostarczą fanom niezapomnianych przeżyć.

LEGO dla najstarszych fanów Spider-Mana

Producent, tworząc serię poświęconą Spider-Manowi, nie mógł zapomnieć o fanach w starszym wieku. Dostępne są zestawy typowo kolekcjonerskie, które po złożeniu stanowią trofeum idealnie pasujące na postawienie na półce. Mierzące ok. 19 cm wysokości podobizny złoczyńców z tej serii to ambitne wyzwanie konstrukcyjne. Składające się z niespełna 600 elementów konstrukcje po złożeniu tworzą przestrzenną rzeźbę idealnie pasującą do mieszkania lub biura. Składanie tego typu modeli to wspaniały sposób na odstresowanie się i oderwanie od codziennych obowiązków. Producent przewidział także zestaw, dla prawdziwych fanów konstrukcji stworzonych z kloców. Liczący 3772 elementy realistyczny i bogaty w szczegóły kolekcjonerski model budynku redakcji Daily Bugle. Po złożeniu liczy sobie aż 82 cm wysokości i posiada aż 25 klasycznych postaci z uniwersum Spider-Mana.

Klocki LEGO z serii poświęconej Spider-Manowi to doskonała rozrywka dla fanów tych klocków w każdym wieku. Zapewnią wspaniałe chwile podczas budowania i stwarzają niezliczone możliwości kreowania zabaw.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here