Nowoczesne grillowanie, czyli jak to robić bez dymu

0
182

Wiosna oraz lato to najlepszy czas na grillowanie w ogrodzie. Nowoczesne grille zmieniają oblicze tego fascynującego zajęcia. Przyrządzanie potraw na świeżym powietrzu bez dymu? Teraz jest to możliwe — specjalne grille są gotowe do działania w ciągu paru chwil, zapewniają wysoką ochronę przed poparzeniem i redukują ryzyko przypalenia potraw. LotusGrill XXL to produkt niezwykle przydatny w każdym ogrodzie, jego duży rozmiar pozwoli przyrządzić jedzenie dla wielu osób.

Dlaczego właśnie LotusGrill XXL?

Nowoczesny grill to urządzenie bezkompromisowe, które podbija serca wszystkich miłośników grillowania na świeżym powietrzu. Specjalna budowa tego grilla ogranicza ilość powstającego dymu. Węgiel, który służy do wytwarzania temperatury, jest zamknięty w szczelnym pojemniku. Opał rozgrzewa się bardzo szybko, dzięki zastosowaniu specjalnego nadmuchu. Kolejną zaletą, którą może pochwalić się LotusGrill XXL jest brak kontaktu przyrządzanych potraw z węglem. Oznacza to, że nie dochodzi do kapania tłuszczu. To zdrowsza oraz zdecydowanie smaczniejsza alternatywa dla grillowania. Brak palenia się tłuszczu ogranicza wydobywanie się dymu oraz nieprzyjemnego zapachu. Wpływa to również na ograniczenie przypalania potraw.

Lotus Grill duży daje możliwość przyrządzenia wielu potraw jednocześnie. Grillowanie jest niezwykle sprawne, ponieważ węgiel rozgrzewa się szybko, a temperatura na całej powierzchni jest jednakowa. Izolacja zastosowana w produkcie ogranicza ryzyko poparzenia się podczas przypadkowego dotknięcia obudowy. Urządzenie jest bardzo stabilne, ze względu na świetne wyważenie raz na spory ciężar.

Wersja XXL i dodatkowe gadżety

Lotus Grille XXL to produkty dedykowane osobom, które uwielbiają przyrządzać potrawy na świeżym powietrzu. Potężny ruszt oraz dwa wiatraki przyspieszają grillowanie i zapewniają sprawne wykonanie potraw dla wszystkich gości. Grill jest mobilny, ponieważ posiada wygodne i wytrzymałe kółka, które pozwolą bez problemu przemieścić go wszędzie tam, gdzie jest akurat potrzebny. LotusGrill XXL występuje w wielu modnych kolorach, które znakomicie prezentują się w każdym ogrodzie. To produkt elegancki, designerski oraz niezwykle praktyczny. Zwraca na siebie uwagę i wywołuje niemałe zainteresowanie swoim kształtem i budową.

Do grilli Lotus XXL można dokupić dedykowane pokrywy, które pomogą przyrządzić dania. Pokrywa została wyposażona w termostat, który daje możliwość monitorowania temperatury podczas przyrządzania potraw. To świetne rozwiązanie do przyrządzania ryb oraz warzyw. Pokrywa zapewnia znakomitą szczelność. Najważniejsze elementy grilla są wymienne, dzięki temu grill posłuży przez wiele lat.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here