Nowa Technika Artystyczna: MALOWANIE PO NUMERACH

0
144

Świat sztuki jest nieosiągalny i niesamowity jednocześnie. Jest jedną z najstarszych form komunikacji i jednoczenia narodów. Bez sztuki, ludzkość nie potrafiłaby osiągnąć obecnego poziomu rozwoju cywilizacji. Teraz znamy bardzo dużo różnych technik w sztuce, dla przykładu: GRAFFITI, MURAL, DRIPPING, AKWARELA oraz ponad 60 innych.

Wszystkie techniki artystyczne zazwyczaj są bardzo pracochłonne i trudne do wykonania. W teraźniejszości mamy również technologie pozwalające na korzystanie jeszcze z jednej fascynującej techniki artystycznej. Ale najpierw odpowiedz sobie na pytanie, czy chciałbyś malować jak prawdziwy artysta? Jeśli odpowiedziałeś twierdząco, to czas wypróbować nowy rodzaj twórczości.

Przedstawiamy obrazy DIY – Malowanie po numerach. Są to obrazy do samodzielnego malowania. Malarstwo według numerów powstało ok. 70 lat temu w Stanach Zjednoczonych. Pierwsze obrazy były bardzo drogie i czasochłonne w produkcji. W tej chwili jednak każdy, niezależnie od wieku i umiejętności może poczuć się prawdziwym artystą. Z roku na rok grono pasjonatów takiej techniki malowania staje się coraz liczniejsze, a zachcianki początkujących artystów coraz bardziej wyrafinowane. Nasz sklep internetowy ipicasso.pl oferuje szeroki wybór wyselekcjonowanych obrazów do malowania po numerach najwyższej jakości. Dlaczego jakość jest ważna? Na rynku istnieje bardzo dużo producentów tego typy produktów. Obrazy od IPICASSO są wyposażone w farby akrylowe z certyfikowaną jakością. Od ponad 10 lat nasz zespół starannie dobiera motywy, które są najbardziej pożądane i po wymalowaniu będą cieszyć oko i pięknie dopełniać każde wnętrze.

Co najważniejsze co 2 miesiące staramy się wprowadzać nowości w naszym katalogu propozycji na stronie, aby zadowolić interesy naszych klientów. Do zaoferowania mamy również dużą różnorodność ram do oprawienia obrazów.

Nasze obrazy to wspaniały sposób na umilenie czasu wolnego, zanurzenie się w głąb swoich myśli, spowolnienia szybkiego rytmu życia czy na spotkanie w rodzinnym gronie. Dla dzieci to świetny sposób na ćwiczenie umiejętności malarskich jak również precyzji i skupienia. Obraz na długi czas staje się symbolem staranności i zaangażowania.  Dla osób na emeryturze jest to sposób na brak znudzenia w długie zimowe wieczory, a także możliwość obdarowania bliskich wykonanym przez siebie dziełem.

Na naszej stronie każdy znajdzie coś dla siebie. Obrazy ludzi, zwierzęta, wiejskie i miejskie krajobrazy, abstrakcje jak również dzieła znanych i uwielbianych malarzy. Wybór jest ogromny. Samych wzorów kwiatowych mamy ponad 70. Ostatnio bardzo popularny wśród naszych klientów jest temat kosmosu. Dla romantyków mamy oryginalne obrazy zakochanych par, a dla rodziców przygotowane ponad 20 obrazów do pokoju dziecięcego.

Uwolnij swoją wyobraźnię i kreatywność razem z iPicasso.pl.

[Głosów:2    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here