Najlepsze wózki dla maluszków: Czemu wózki Junama są hitem?

0
134

Okazuje się, że w kategorii wózków dziecięcych wiele można zmodyfikować i ulepszyć. Przykładem połączenia nowoczesnego designu z innowacyjnymi rozwiązaniami są wózki Junama, pozwalające na zachowanie pełni komfortu i bezpieczeństwa niezależnie od warunków pogodowych i nawierzchni.

Najlepsze wózki Junama dla Twojego malucha – dlaczego są tak modne?

Junama jest producentem, dbającym o najwyższy poziom komfortu dziecka od pierwszych dni życia oraz zapewniający ergonomię użytkowania opiekunowi. Podczas spaceru z niemowlęciem niezwykle ważna jest waga wózka, możliwość blokady skrętnych, przednich kół do pozycji jazdy na wprost, szybkość i łatwość składania oraz trwałość i lekkość konstrukcji. Nie bez znaczenia jest wielofunkcyjność wózków Junama, za którą idą systemy 3w1 (gondola, spacerówka i fotelik dla dzieci o wadze do 13 kg). Wózki Junama posiadają innowacyjne systemy, wspierające komfort i bezpieczeństwo dziecka, jak system anti shock, który poprzez sześć amortyzatorów (na kołach oraz dwa w ramie) zapobiega wstrząsom nawet przy wjeżdżaniu na krawężnik. Dla opiekuna? Mnóstwo praktycznych dodatków, które ułatwiają organizację.

Wózki Junama – Który model będzie najlepszy dla Twojego dziecka?

W ofercie wózków Junama https://vexpi.pl/kategoria-produktu/marka/junama/wozki-junama/ znajdziesz serie, zachwycające efektownym designem (Diamont, Diamond S-line, Space, Glow, Fluo Line), wodoodpornością (Termo Line), niezwykłą funkcjonalnością (modele z serii V2, Air V2). W zależności od potrzeb oraz trybu życia wybierz modele, zachwycające jakością i designem w połączeniu z innowacyjnymi rozwiązaniami, jak żelowe koła, system amortyzacji, ochrona UV w daszkach (SPF 50) oraz redukcją drgań. Jeśli potrzebujesz dodatkowej ochrony po zmroku, wybierz modele z połyskującą warstwą, a dla miłośników aktywności w każdą pogodę wózki z warstwą hydrofobową. Do każdego modelu dołączana jest osłona na nóżki, blokada do spacerówki, folia przeciwdeszczowa i praktyczna torba na akcesoria. Dzięki aluminiowej ramie wózki Junama są lekkie i poręczne.

Wózki Junama – przełomowe rozwiązania technologiczne i oryginalne wzornictwo

Wózki Junama są przykładem umiejętnego zestawienia niezwykłego designu z innowacyjnymi pomysłami, które udało się zrealizować producentowi. Dzięki nim można minimalizować drgania i wstrząsy, zapewniając dziecku niezwykły komfort podczas drzemki na świeżym powietrzu. Żelowe koła i umieszczone dla każdego z nich amortyzatory zwiększają komfort. Wózki zajmują niewiele miejsca po złożeniu i są kompatybilne z systemem ISOFIX (dzięki adapterom).

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here