Mark Gungor – autor książek dla małżeństw i nie tylko

0
185

Pastor, którego wykładów słuchają ludzie na całym świecie. Mark Gungor , bo o nim mowa, specjalizuje głównie w relacjach damsko-męskich, łącząc przy tym kwestie stricte psychologiczne, jak i religijne. Autor, który stara się doradzać parom, jak rozwiązywać konflikty, jak szanować się nawzajem oraz jak budować udany związek, który przetrwa wszystko. Książki Marka Gungor warto polecić nie tylko osobom wierzącym, ale również terapeutom rodzinnym i małżeńskim.

Związek mądrze zbudowany

Mark Gungor zwraca uwagę przede wszystkim na to, że zbudowanie dobrej, wartościowej relacji jest bardzo trudne, lecz z drugiej strony nie warto się poddawać – o wiele lepiej jest dążyć do tego, aby stale poprawiać swoje błędy i stawać się wartościowym partnerem, a co za tym idzie, również człowiekiem. Nie jest tajemnicą, że związek wielu osób w niczym nie przypomina bajkowej, pełnej uniesień miłości. Na drodze do pełni szczęścia często staje nam bowiem codzienne, zwykłe życie i problemy, jakie ze sobą niesie. W dzisiejszych czasach niezmiernie trudno jest utrzymać związek i relację dwóch osób na właściwych torach, ale wielu z nas ma również problem ze znalezieniem swojej “drugiej połówki”. W książkach Marka Gungor znajdziemy odpowiedzi na wiele pytań, które zadają sobie osoby będące w związku, a także szukające właściwego partnera. Autor nie pomija aspektów religijnych, niemniej jednak przenosi je na grunt codziennego życia.

Nie tylko dla wierzących

Wydawałoby się, że książki pisane przez pastora są przeznaczone głównie dla osób wierzących – ostatecznie znajduje się w nich wiele odniesień do wiary katolickiej. Niemniej jednak okazuje się, że Mark Gungor trafia nie tylko do wierzących, ale również do tych, którzy na co dzień zajmują się prowadzeniem terapii rodzinnych czy małżeńskich. Wszystko dlatego, że autor nie piętnuje osób niewierzących, a także grzechu, który, niestety, jest w naszym życiu obecny niemal zawsze. Porusza on również ważne aspekty psychologiczne, które mają wpływ na nasze postawy i zachowania.

Gdzie kupić książki?

Książki Marka Gungor są dostępne również w Polsce – możemy kupić je w księgarniach czy sklepach z dewocjonaliami. Ci, którzy chcieliby dokonać zakupów przez internet, mogą skorzystać z oferty dostępnej na stronie internetowej https://www.bogulandia.pl/pol_m_Autor_Gungor-Mark-544.html. Znajdziemy tam ciekawe tytuły, które możemy nabyć w bardzo atrakcyjnych cenach. Książki dedykowane są zarówno osobom będącym w związku, jak o singlom, a także zainteresowanym twórczością Marka Gungor.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here