Kombajny kosmetyczne to inwestycja w rozwój salonu medycyny estetycznej

0
249

Ponieważ nowoczesny salon medycy estetycznej oferuje wiele usług, sprzęt kosmetologiczny jest bardzo potrzebny. Przekłada się to zarówno na koszty różnych urządzeń, jak i koszty ich konserwacji i utrzymania oraz koszty powierzchni (wynajmu). Producenci wyposażenia salonów oferują wygodne rozwiązania w postaci kombajnów kosmetycznych. Są to urządzenia wielofunkcyjne, które łączą wiele możliwości w jednej obudowie.

Kombajny kosmetyczne – właściwy wybór

Firma Medika oferuje zakup profesjonalnego sprzętu dla gabinetów kosmetologicznych i klinik medycyny estetycznej w postaci wielofunkcyjnego urządzenia kosmetycznego.Ten sprzęt pozwala na wykonywanie różnych nowoczesnych procedur estetycznych. Który wybrać? Przede wszystkim trzeba skupić się na niezbędnej funkcjonalności. Na drugim miejscu jest cena produktu. Kilka lat temu tylko markowe studia kosmetyczne mogły kupić kombajn kosmetyczny: ceny takiego sprzętu były bardzo wysokie, a oferty na rynku były bardzo ograniczone. Dziś takie urządzenia do kosmetologii stały się bardziej dostępne, więc właściciele nawet małych salonów kosmetycznych, a także centrów medycznych i klinik, wykazują zainteresowanie nimi.

Kombajny kosmetyczne – dlaczego warto?

Kombajny kosmetyczne to wielofunkcyjne urządzenia przeznaczone do pielęgnacji twarzy i ciała. Sprzęt jest w stanie wykonać szeroki zakres zabiegów estetycznych mających na celu poprawę kondycji skóry. Ważną cechą urządzenia jest jego zdolność do uwzględnienia indywidualnych cech osoby: rodzaju i stanu skóry, wieku biologicznego i ogólnego stanu zdrowia. Kombajny są wyposażone w indywidualny zestaw funkcji, które pozwalają na wydajne wykonywanie procedur w każdym przypadku. Taki sprzęt zapewnia racjonalne zorganizowanie miejsca pracy kosmetologa i znaczne zaoszczędzenie użytecznej powierzchni pomieszczenia. Ponadto urządzenia mają intuicyjny interfejs, więc praca na nich jest łatwa i bezpieczna.

Rodzaje kombajnów kosmetycznych

Nowoczesne kombajny kosmetyczne obejmują nie tylko dobrze znane funkcje, takie jak peeling, ultradźwięki i mikroprądy, ale także innowacyjne techniki, w szczególności laseroterapię, podczerwień, elektroporację i inne. Teraz nie można sobie wyobrazić pracy kosmetologa bez takiego sprzętu. W zależności od zestawu funkcji do wykonywania różnych zabiegów wykorzystywane są profesjonalne kombajny kosmetyczne. Zazwyczaj sprzęt ma od 2 do 10 funkcji.

Główne funkcje kombajnów kosmetycznych:

 • Analiza stanu skóry
 • Głębokie oczyszczenie skóry, peeling z wykorzystaniem fali ultradźwiękowej
 • Peeling z wykorzystaniem strumienia sprężonego powietrza i soli fizjologicznej
 • Czyszczenie ultradźwiękowe, mikrodermabrazja diamentowa, fonoforeza, sonofereza
 • Mikroprądów McT do wprowadzania składników aktywnych
 • Fale radiowe do usuwania zmarszczek, poprawy owalu twarzy
 • Promieniowania podczerwone i ultradźwięki do usuwania złogów tłuszczowych
 • Wiązka laserowa i podczerwień do redukowania tkanki tłuszczowej.

Liczba funkcji ma znaczący wpływ na cenę kombajnów kosmetycznych. W urządzeniu mogą być dostępne dodatkowe parametry: wiek pacjenta, grubość tkanki tłuszczowej, system jednego kabla a także dodatkowe moduły. Firma Medika jest producentem i sprzedawcą niezawodnych i sprawdzonych profesjonalnych wielofunkcyjnych kombajnów kosmetycznych. Wśród zalet współpracy z firmą można wyróżnić:

 • Pracownicy firmy pomagają klientom w wyborze sprzętu do salonu medycyny estetycznej.
 • Zapewnienie pełnej informacji i wsparcia technicznego na wszystkich etapach eksploatacji sprzętu.
 • Kombajny kosmetyczne gwarantują bezpieczeństwo i wysoką jakość użytkowania.
 • Zapewnienie specjalnych warunków świadczenia usług i rabatów w okresach gwarancyjnych i pogwarancyjnych.
 • Zapewnienie szkolenia w zakresie obsługi kombajnów kosmetycznych łącznie z wystawieniem certyfikatu dla uczestników.

Kombajn kosmetyczny to wkład we własny biznes

Nawet dla niewielkiego salonu kosmetycznego kombajn kosmetyczny jest racjonalną opcją wyposażenia. Funkcjonalność urządzeń oferowanych przez producentów pozwala na wykonanie wielu procedur i wykorzystanie kilku technologii. Urządzenia są kompaktowe, zajmują mało miejsca. Firma Medika oferuje zakup kombajnów kosmetycznych, popularnych w salonach, które niedawno rozpoczęły działalność i szukają opcji na ekonomiczne i opłacalne wyposażenie. Działające już na rynku salony, które chcą rozszerzyć zakres usług również mogą zakupić takie wielofunkcyjne urządzenia kosmetyczne.

Kombajny kosmetyczne to profesjonalny sprzęt, który przeszedł testy kliniczne, są certyfikowane z prostą obsługą, stylowym wyglądem. To kompaktowe modele z funkcją wykonywania tej samej procedury z różną prędkością, częstotliwością, intensywnością, co pozwala wziąć pod uwagę indywidualne cechy klientów. Urządzenia posiadają pełny zestaw dysz i głowic do różnych manipulacji, sterowanie panelem dotykowym. Przed zakupem kombajnu kosmetycznego warto rozważyć zakres usług oferowanych przez salon. Doświadczeni właściciele salonów postrzegają zakup urządzenia nie, jako dodatkowe wydatki, ale jako obiecującą inwestycję w rozwój.

Więcej znajdziesz tutaj: https://medikapoland.pl/pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here