Jak wybrać najciekawszy rachunek bankowy?

0
265

Współcześnie większość kont indywidualnych jest bezpłatna, co czyni, że bankom coraz trudniej jest walczyć między sobą o pozyskanie nowych Użytkowników.

Zamierzając zmianę banku prowadzącego konto osobiste, powinno się przede wszystkim brać pod uwagę konta gwarantujące największą ilość korzyści, bezpłatne, z bezpłatną kartą do bankomatu i przelewami za 0 zł.

Najciekawszy rachunek bankowy często nie jest gratisowy

Warto rzec, że już zaczynając analizować propozycje banków, warto mieć świadomość, że nie ma bezpłatnych rachunków, a o ile są, to trzeba wypełnić jakieś dodatkowe warunki, żeby nie ponieść kosztów za ich prowadzenie.

Częstokroć banki oferując zewnętrznie w pełni bezpłatne konta ukrywają opłaty pod postacią opłat za karty do bankomatów albo pakiety usług dodatkowych. Toteż trafnym podejściem może być wybór rachunku płatnego, jednakże z gwarancją stałości kosztów, żeby uniknąć ciągłych podwyżek, jakie banki często wprowadzają ze względu na chęć osiągnięcia wyższych korzyści.

Oferty usług dodatkowych do konta to atrakcja czy zbyteczne obciążenie?

Jeszcze nie tak dawno godną polecenia propozycją był rachunek bankowy z obfitym pakietem usług akcesoryjnych, takich jak tanie lub darmowe zakładanie kont walutowych, dodatkowe atrakcyjne ubezpieczenia czy interesujące programy partnerskie. W dzisiejszych czasach tymczasem cenniki banków bardzo się zmieniły i mało zostało w nich usług darmowych.

nowiliderzy.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here