Ile kosztuje powiększenie ust?

0
239

Powiększanie ust nie jest obecnie tematem tabu. Kiedyż wiele osób wstydziło się przyznać, że są po drobnej korekcie, obecnie jednak zabiegi wykonywane są niemal w każdym mieście i wiele młodych oraz starszych kobiet z nich korzysta. Ceny takich zabiegów są różne w zależności od metody, jednak na pewno są warte efektów, jakie można nimi osiągnąć.

Kwas hialuronowy

To najpopularniejsza i najbardziej dostępna metoda powiększania ust, która pozwala na korektę kształty i asymetrii ust, nadanie objętości czerwieni wargowej oraz odmłodzenie okolic ust. Usta stają się pełniejsze, jędrniejsze, kształtne, nawilżone i odmłodzone. Metoda polega na wstrzyknięciu igłą kwasem hialuronowym, który jest naturalną substancją występującą w ciele człowieka, która ma za zadanie nawilżać tkanki. Efekt utrzymuje się przez kilkanaście miesięcy, a sam zabieg kosztuje około 700 – 1000 złotych.

Powiększanie ust przeszczepem tłuszczu

Metoda polegająca na przeszczepie własnej tkanki tłuszczowej z mało widocznego miejsca, który zostaje odwirowany i wstrzyknięty w okolice czerwieni wargowej. W tym przypadku są jednak dwa sposoby. Zwykłe odwirowanie nie usuwa z pobranego materiału komórek krwi, fragmentów tkanek czy wolnych kwasów tłuszczowych, które po wstrzyknięciu w ciągu dni wchłaniają się nawet do 70 %, przez co zabieg nie jest zbyt efektowny i trzeba go szybko powtórzyć. Innym sposobem jest specjalna technologia, która selekcjonuje i wybiera wyłącznie młode i żywotne komórki o potencjale odmładzającym. W tej metodzie efekt powiększenia ust trwa kilkanaście miesięcy, za to odmłodzenie i ujędrnienie ust widoczne jest nawet kilka lat. Koszt zabiegu to około 3000 – 6000 złotych.

Powiększenie ust makijażem permanentnym

Metoda, która pozwala na modelowanie ust, korygowanie asymetrii, podkreślenie kolorytu oraz nadanie ustom pełności. Metoda ta opiera się na wprowadzeniu na głębokość naskórka, bezpiecznych barwników pochodzenia roślinnego. Efekt utrzymuje się około kilkunastu miesięcy. W przypadku makijażu permanentnego mamy do wyboru trzy możliwości: podkreślenie konturu ust, które kosztuje około 700 złotych; wypełnienie czerwieni wargowej, w cenie 1200-1300 złotych oraz cieniowanie za około 1000 złotych.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here