Gdzie nakładać róż? Antybiotykoterapia a farbowanie. Jak dobrać prostownicę idealną?

0
332

Gdzie nakładać róż?
Nałożony na policzki róż sprawia, że twarz wygląda młodziej, dodaje świeżości, dzięki różowi możemy też wymodelować twarz. Róż powinniśmy nakładać nie na szczyty policzków lecz na linię kości policzkowych. Nakładamy go na końcu makijażu, już po nałożeniu pudru. Różu nie może być zbyt dużo a kontury należy rozetrzeć tak, by osiągnąć jak najbardziej naturalny efekt zaczynając od czubka kości policzkowych aż do skroni.

Czy można farbować włosy podczas antybiotykoterapii?
Niektórzy twierdzą, że antybiotyk i farbowanie włosów to nie jest najlepsze połączenie. Niestety nie ma badań, które jednoznacznie mówiłyby, że podczas brania antybiotyku można bądź nie można farbować czy rozjaśniać włosów. Niektóre fryzjerki odradzają farbowanie w tym czasie i nie dają gwarancji, że efekt ostateczny farbowania będzie taki jak zamierzyliśmy.

Jak wybrać idealną prostownicę do włosów?
Najlepsze prostownice do włosów nie muszą kosztować majątku ale przy wyborze powinniśmy zwrócić uwagę na kilka rzeczy. Powłoka powinna chronić włosy przed wysoką temperaturą tym samym chroniąc włos przed zniszczeniem. Wyróżniamy kilka rodzajów płytek i każda powinna być indywidualnie dobrana do rodzaju włosów. Zwróćmy uwagę na moc prostownicy. Im moc wyższa tym szybciej osiągnie ona maksymalną temperaturę. Musimy też dobrać maksymalną temperaturę indywidualnie. Mniejszą, gdy mamy włosy cienkie, słabe a dużo wyższą do grubych czy kręconych włosów. Bardzo ważne by temperaturę dało się regulować. Tej funkcji nie posiadają często najtańsze prostownice.

hanja.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here