Figurki srebrne – pomysł na wyjątkowy prezent

0
253

Chrzest, komunia, ślub, urodziny, walentynki, to tylko niektóre święta, z okazji których dajemy prezenty. W sytuacji, gdy są to wydarzenia przeżywane jeden raz w życiu, tak jak chrzest czy komunia, chcemy, by prezent ten również był wyjątkowy. Szukając pomysłu na prezent z takiej ważnej okazji warto rozważyć zakup figurki ze srebra.

Figurki srebrne – prezent na chrzest

Poszukując prezentu na chrzest zwykle chcemy, by był to prezent elegancki, a jednocześni by w jakiś sposób nawiązywał do bohatera tego dnia. Często wybieramy buciki czy smoczki, ale nie zwyczajne, lecz srebrne, bo ten szlachetny kruszec nadaje im znamiona wyjątkowości. Niektórzy wybierają również figurki z postacią anioła stróża czy innym świętym obrazkiem, które doskonale wpisują się w religijny charakter tej uroczystości.

Figurki srebrne na komunię

Przeglądając figurki srebrne jako prezent na komunię warto zwrócić szczególną uwagę na obrazki srebrne, wykorzystujące motyw dziecka przyjmującego sakrament. To piękny prezent i pamiątka, którą warto wybrać szczególnie wtedy, gdy do komunii przystępuje nasz chrześniak czy chrześnica.

Figurki srebrne na inne okazje

Zaproponowaliśmy figurki srebrne jako prezent na ważne uroczystości związane z sakramentami, ale to wcale nie oznacza, że to jedyne okazje, na które warto je kupić. Można wybrać również posrebrzane róże – idealne na prezent dla wyjątkowej kobiety czy srebrne figurki o sylwetce wróżki lub baletnicy – najlepsze dla dziewczynek interesujących się tańcem. Doskonale nadają się jako prezent na urodziny, imieniny czy walentynki, jeśli chcemy podkreślić rangę łączącej nas relacji.

Srebrne figurki to również doskonały prezent dla panów w różnym wieku. Figurki – skarbonki w kształcie samochodu, statku pirackiego czy słonia, z pewnością spodobają się również chłopcom. Idealnie nadają się na urodziny, szczególnie te okrągłe, ale można je podarować również bez okazji, gdy po prostu chcemy kogoś obdarować.

Figurki srebrne grawerowane

Rozważając wybór figurek srebrnych na prezent warto pamiętać o tym, że można nadać im cech wyjątkowości. Na większości z nich można bowiem wykonać grawer, który sprawi, że pamiątka ta nawet po latach będzie przywoływać przyjemne wspomnienia z młodości. W zależności od rozmiaru figurki grawerem może być data, imię, ale również dłuższa dedykacja napisana specjalnie dla osoby obdarowanej. Dzięki grawerowi prezent taki staje się naprawdę wyjątkowy i jest dowodem na to, że został kupiony specjalnie na tę okazję.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here