Co może dla Ciebie zrobić firma ochroniarska?

0
357

Zastanawiasz się, jakie usługi najczęściej znajdziesz w ofercie firm ochroniarskich? Podpowiadamy, czym najczęściej zajmują się firmy ochroniarskie i jakie konkretne pakiety usług u nich znajdziesz.

Usługi dla osób prywatnych

Do usług dla osób prywatnych można zakwalifikować ochronę mienia, jak i ochronę osobistą. Do tej pierwszej zalicza się ochrona nieruchomości bądź samochodu, przy użyciu najnowszych systemów monitoringu, GPS, a także obchodów ochroniarskich. Każda osoba może skorzystać także z ochrony osobistej w różnej formie. Pierwszy typ to ochrona doraźna, która zakłada kilka godzin w ciągu dnia np. w czasie pracy, czy innych czynności. Drugi typ to ochrona stała, czy ochrona, która trwa 24 godziny na dobę i towarzyszy osobie prywatnej przez cały dzień.

Usługi dla biznesu

Wśród usług dla biznesu znajdziemy ochronę firmy oraz przedsiębiorstwa. W tym celu także stosuje się monitoring, obchody, a także nadzorowanie tego, kto wchodzi do naszej firmy oraz z niej wychodzi. Dodatkową możliwością jest sprawdzanie dostaw z ich harmonogramem, czy dbałość o bezpieczeństwo na magazynie. To jednak nie wszystko – jedną z najpopularniejszych usług dla biznesu jest konwojowanie pieniędzy. Z tego szczególnie często korzystają takie firmy, jak placówki usługowe, w których na co dzień obraca się dużą ilością gotówki. Konwojowanie pieniędzy to tym samym bezpieczna forma przewiezienia pieniędzy i innych wartościowych rzeczy z punktu A do punktu B, przy zachowaniu wszelkich środków i procedur ostrożności.

Wybierz taką firmę ochroniarską, która w swojej ofercie ma usługi, które mogą Cię zainteresować. Nim zdecydujesz się na konkretną firmę, zerknij, jakie ma ona doświadczenie, spójrz jak wykwalifikowani są jej pracownicy, a także przeczytaj opinie na jej temat w Internecie. Pamiętaj, że Twoje bezpieczeństwo i spokój ducha są bezcenne i warto powierzyć je w ręce specjalistów.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here