Buty robocze BETA. Dlaczego warto?

0
215

Korzystanie z odzieży roboczej i wszelkiego rodzaju środków ochrony indywidualnej jest normą w wielu miejscach pracy. Można tutaj wskazać place budowy, zakłady wytwórcze, tartaki i wiele innych miejsc, w których znaczenie norm BHP jest po prostu ogromne. Bardzo ważne jest, aby w tym wszystkim stawiać na wysoką jakość, ponieważ pierwsze z brzegu buty robocze czy odzież ochronna mogą nie spełnić swojego zadania tak, jak się od nich oczekuje. Powody są dość prozaiczne. Niskiej jakości materiały i niedokładne wykonanie zwyczajnie nie mogą przełożyć się na odpowiednią jakość. Tymczasem na bezpieczeństwie oszczędzać nie wolno.

Dobre rozwiązania od europejskich producentów

Żyjemy i pracujemy w Europie, więc powinniśmy korzystać w pierwszej kolejności z tego, co mają nam do zaoferowania kontynentalne marki. Tak się składa, że w wielu krajach Europy powstają doskonałe produkty z różnych kategorii, dla których rzecz jasna istnieją tańsze zamienniki z Azji, jednakże w pewnych sytuacjach sięganie po nie wydaje się mało odpowiedzialne. Znakomitym przykładem jest obuwie robocze, które ma do spełnienia konkretne zadania. Przede wszystkim ma chronić stopy pracownika przed urazami, nie ustępując przy tym zwykłym butom w aspekcie komfortu użytkowania.

Do grona kontynentalnych liderów w tym aspekcie zalicza się włoska firma Beta, której produkty w zakresie odzieży ochronnej czy narzędzi ręcznych są znane w wielu krajach. Korzystają z nich czołowe firmy z branży budowlano-remontowej, a także przemysł. Buty robocze Beta to wyśmienita jakość wynikająca z zastosowania optymalnej kombinacji starannie dobranych surowców. Selekcjonowanej skóry naturalnej na jednym oraz materiałów syntetycznych na drugim biegunie. Autorskie rozwiązania dają efekt w postaci świetnego obuwia BHP.

Idealny zestaw obuwia na różne warunki pracy

Włoski wytwórca poleca nabywcom sandały robocze, a także półbuty i trzewiki. Nie brakuje modeli lekkich, świetnych na cieplejsze miesiące, jak też z warstwą ocieplenia – idealnych na okres zimowy i dla tych pracowników, którzy wykonują wtedy swoje zadania na otwartym powietrzu. Różnorodność opcji doceniają nabywcy. – Sprzedażą butów marki Beta zajmujemy się od lat. Cały czas notujemy wzrost ich sprzedaży, ponieważ pracodawcy i pracownicy przywiązują coraz większą wagę do jakości rozwiązań ochronnych – mówi pan Szymon ze sklepu Muntech24.pl, dystrybutora obuwia Beta na Polskę. – Każdy, kto kupi te buty robocze wie, za co zapłacił – dodaje.

Szeroki zakres dostępnych rozmiarów pozwala dobrać produkty idealnie dopasowane do indywidualnych potrzeb. Oczekiwania użytkowników w tym zakresie są zwykle skonkretyzowane, ponieważ każdemu zależy na komforcie w ramach wykonywania codziennych obowiązków. Obuwie robocze Beta łączy daleko idącą wytrzymałość ze starannym wykonaniem oraz optymalnym dopasowaniem wnętrza butów do kształtu ludzkiej stopy. Dzięki temu nawet wielogodzinne korzystanie z tych rozwiązań nie będzie się wiązać z uczuciem zmęczenia stóp. Jeśli dodać do tego świetną ochronę przed urazami, wynikającą między innymi z obecności stalowych podnosków, mamy świetny zestaw korzyści.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here