Adidas Supernova Sequence 3 i 3W – z międzygwiezdną szybkością

0
511

Prezentowany model to już trzeci z serii Supernova, czyli nowoczesnych butów przeznaczonych do biegania, które zapewniają maksymalny komfort i efektywność podczas biegu. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii i materiałów optymalizują proces biegania, dając poczucie bezpieczeństwa. Dostępny model dla pań i panów.

Stabilność i komfort bez utraty szybkości

Podstawowym problemem butów do biegania jest to, w jaki sposób zapewnić bezpieczeństwo poruszania się: dobra przyczepność do podłoża, odporność na poślizgi no i dobre przyleganie buta do stopy – z możliwością osiągania dużych szybkości przy minimalnym wysiłku. Rozwiązaniem tego zagadnienia jest właśnie Supernova Sequence, które zapewniają świetną sprężystość w wybiciu, a zarazem dobrą przyczepność i trzymanie stopy. Podstawową cechą jest zastosowanie pianki adiPRENE®+ w przedniej części stopy oraz adiPRENE® w środkowej części stopy.

Właściwe ułożenie stopy wspomaga TORSION® – łuk wspierający śródstopie oraz formowana wkładka respoEVA. Dopasowaniu butów do stopy, które oprócz optymalizacji wysiłku i szybkości są najczęściej podkreślaną przez użytkowników zaletą modelu, zapewnia system GeoFit™. Wygodzie użytkowania sprzyja zastosowanie materiałów wysokiej jakości, lekkich i przewiewnych, a zarazem wytrzymałych. Miękki kołnierz obejmujący kostkę sprawia, że buty nigdy nie obcierają i zawsze zapewniają uczucie komfortu. Nawet po przebiegnięciu wielu kilometrów stopy są wypoczęte.

Wymienione cechy odpowiedzialne są za stabilizację stopy i uzyskanie dużej sprężystości. Kolejne systemy serii Supernova Sequenece pozwalają na idealną przyczepność. Pierwszym jest zewnętrzna podeszwa adiWEAR®, bardzo odporna na ścieranie, co oznacza, że specjalnie wyprofilowany bieżnik będzie umożliwiał trzymanie się nawierzchni przez cały okres używania butów.

Uwaga! Ze względu na twardość podeszwy omawiane obuwie przeznaczone jest do biegania po twardszym podłożu. Ostatnim asem jest zastosowanie wymyślonego przez koncern Adidas systemu FORMOTION™, który idealnie dopasowuje się do podłoża, umożliwiając niezwykle płynny i wygodny bieg.

Technologia Supernova Sequence sprawdzona w poprzednich modelach i udoskonalona w wersji 3 i 3W jest z pewnością warta polecenia. Buty zachęcają również nowoczesnym, srebrno-czerwonym designem.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here