Zrób miejsce na swoich regałach na nowe tytuły wraz ze Skup książek – Warszawa!

0
154

Uwielbiasz czytać książki i mieć je w dłoniach, ale twoje mieszkanie jest zbyt małe by pomieścić je wszystkie? Mamy rozwiązanie dla ciebie! Wystarczy, że wybierzesz kilka egzemplarzy, które jesteś gotowy sprzedać, w celu zwolnienia miejsca na nowe. Brzmi prosto? Tak właśnie działa skup książek – Warszawa! Nie ma w tym nic trudnego, sprzedawaj i kupuj książki w atrakcyjnych cenach.

Dlaczego warto korzystać ze skupu książek?

Skup to przede wszystkim świetna okazja, aby znaleźć więcej przestrzeni w swoim domu. Bardzo często czytelnicy wolą korzystać z papierowych książek, gdyż trzymanie jej w rękach i przerzucanie stron palcami dodaje im niesamowitego klimatu. Dla osób, które nie polubiły się z elektronicznymi czytnikami, problematyczne okazuje się miejsce w ich domu. Z każdą nową lekturą ich regał zapełnia się, aż w końcu brakuje na nim miejsca. To żaden problem. Wystarczy wybrać kilka książek, które jesteśmy gotowi sprzedać. Mogą być to książki, które nie do końca przypadły nam do gustu, te które nam się znudziły lub po prostu egzemplarze, z którymi potrafimy się rozstać. Dzięki korzystaniu ze skupu, między innymi:

  • zyskujemy dodatkową przestrzeń na nowe książki i nie tylko
  • możemy zarobić
  • dajemy nieużywanym książkom drugie życie
  • wspieramy ekologię
  • możemy wesprzeć fundacje charytatywne

Co muszę zrobić żeby sprzedać książki w skupie?

W pierwszej kolejności wystarczy wybrać książki, które jesteśmy gotowi sprzedać. Następnie wchodzimy na stronę internetową skupszop.pl i w wyszukiwarce wpisujemy numer ISBN, który znajdziemy na naszej książce. Warto pamiętać, że muszą to być książki, które powstały nie wcześniej niż w 2006 roku. Gdy wpiszemy numer, otrzymamy informację zwrotną w postaci ceny za książkę, którą skup jest nam wstanie zaoferować. Jeśli zdecydujemy się na sprzedaż książek wystarczy zapakować je i wysłać. Możemy to zrobić indywidualnie i liczyć na zwrot kosztów wysyłki, w wysokości 7 zł. Drugą opcją jest umówienie się z kurierem, którym będzie w pełni opłacony przez skup. Dzięki tej opcji, nie musimy nawet wychodzić z domu. Cała transakcja przebiegnie sprawnie i przyjemnie.

Co wpływa na cenę za książkę?

Decydując się na sprzedaż książek w skupie, otrzymujemy cenę za konkretny egzemplarz. Kwota za każdą książkę, jaką oferuje nam skup jest indywidualna i nie podlega negocjacji. Ceny obliczane są na podstawie czynników, które nie są stałe. Dlatego mogą dynamicznie się zmieniać. Oznacza to, że kwota podana dzisiaj obowiązuje jedynie na dzień składania oferty. Podczas szacowania kwoty za książkę, pod uwagę brane są między innymi:

  • aktualne zapotrzebowanie
  • aktualny stan magazynowy
  • aktualna cena rynkowa
[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here