Zapalniczki clipper – polecane dla palaczy tytoniu i suszu ziołowego

0
143

Clippery mają swoich oddanych fanów na całym świecie, w tym także w naszym kraju. W porównaniu do zwykłych zapalniczek clippery odznaczają się kilkoma ewidentnymi zaletami. Wielu użytkowników clipperów traktuje je nie tylko jak zwykłe urządzenia do wskrzeszania ognia, ale jako przedmioty kolekcjonerskie. Poniżej przedstawiamy najważniejsze informacje na temat clipperów – dowiesz się jak wygląda ich konstrukcja i działanie, jakie rodzaje clipperów znajdziesz w sklepach oraz po które z nich warto sięgnąć. 

Clippery do Twojej kolekcji – czyli o niezwykłych zaletach zapalniczek clipper 

Użytkownicy suszów konopnych lubią być zawsze przygotowani do skręcenia jointa. Wiele osób nosi z sobą proste zestawy do ich skręcania, a także inne akcesoria dedykowane do ich konsumpcji. Wśród nich, często znajdują się clippery, poręczne i użyteczne zapalniczki pozwalające na odpalenie skręta. Mają kompaktowe rozmiary, z łatwością mieszczą się w kieszeni lub dłoni. W porównaniu do konwencjonalnych zapalniczek dużą zaletą clipperów jest ich cylindryczna budowla, która przekłada się na ich parametry wytrzymałościowe. Clippery są odporne na uszkodzenia mechaniczny i nacisk sił fizycznych, dobrze znoszą długotrwałe i wielokrotne wstrząsy, dlatego zawsze możesz je zabrać z sobą, gdziekolwiek się udajesz.

Zapalniczki clipper cieszą się popularnością także z uwagi na ich wygląd. Powierzchnia clipperów pokryta jest zazwyczaj estetycznym nadrukiem, który może prezentować rozmaite treści. Znajdziesz między innymi clippery pokryte reprodukcjami malarskimi, z motywami psychodelicznymi, clippery z motywami popkultury oraz liczne inne. Wielu odbiorców clipperów tworzy z nich rozbudowane kolekcje, gromadząc modele o wybranych nadrukach. 

Zapalniczki wytrzymałe i wydajne – czyli zapalniczki clipper 

Wyjątkowość clipperów wynika także z innego faktu. Zapalniczki te zawierają w swojej konstrukcji specjalny element plastikowy, który bierze udział w mechanizmie uwalniania gazu. Element ten jest wyciągany, dzięki czemu zmienia się w przydatny ubijak do jointów. Jest to świetna pomoc, gdy stajesz przed zadaniem przygotowania skręta, nie mając dostępu do pełnego oprzyrządowania. Wówczas, ubijak pomoże Ci stworzyć skręta optymalnie ubitego. 

Użytkownicy clipperów zwracają uwagę także na inne ich właściwości. Są to zapalniczki żarowe, które pozwalają na odpalenie jointa w każdych warunkach, niezależnie od panującej aktualnie aury pogodowej i temperatury. Jeśli tradycyjne zapalniczki irytują Cię, ich płomień gaśnie wraz z najmniejszym podmuchem wiatru – wówczas najlepszym rozwiązaniem będzie wymiana zapalniczki na clipper.

Ponieważ clippery zasilane są gazem, po opróżnieniu zbiornika masz możliwość jego ponownego napełnienia. Dzięki temu możesz użytkować swoją ulubioną zapalniczkę clipper tak długo, jak tylko chcesz. Wielu użytkowników jest przywiązana do swoich ulubionych clipperów, których używa od lat.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here