Zakażenia grzybiczne i stulejka

0
260

Grzybica pochwy nie jest tematem zbyt miłym, ale przypadłość ta dotyka bardzo dużo kobiet, zwłaszcza tych młodych i aktywnych seksualnie. To dlatego warto wiedzieć, jak objawia się ta przykra przypadłość i jak skutecznie sobie z nią radzić, zanim wyrządzi ona duże szkody w organizmie.
Na pewno niczym zaskakującym nie jest, że z każdymi przypuszczeniami, warto wybrać się do ginekologa.
Grzybica pochwy – wszystkie ważne informacje.
Czym objawia się grzybica pochwy?
Z całą pewnością bólem, pieczeniem i znacznym zaczerwienieniem pochwy. Oznaką zarażenia będą też białe, serowate upławy, które trwają nieprzerwanie od co najmniej kilku dni.
W dalszym stadium choroby może pojawić się ból podbrzusza i ból podczas stosunków.

Czym jest stulejka?
Jest to problem, który dotyka małych chłopców. Pojawia się, gdy napletek zrośnięty jest z żołędziem i nie da się go samemu usunąć. Z tym schorzeniem zawsze należy wybrać się do lekarza, który załatwi to szybko i bezboleśnie.

Depilacja brazylijska – na czym polega i jak się wykonuje
Depilacja brazylijska polega na całkowitym pozbyciu się włosów w miejscach intymnych. Jest to więc depilacja obejmująca łono, wargi sromowe oraz pupę.
Wykonuje się je u kwalifikowanych kosmetyczek, które najczęściej usuwają nadmierne owłosienie za pomocą wosku. Oczywiście może być to lekko bolesne, ale dzięki zastosowaniu wosku, a nie na przykład maszynki, czy depilatora, włoski odrastają wolniej, a przede wszystkim są też znacznie słabsze i bardziej podatne na kolejne depilacje.

juniorhandling.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here