Wygodne torebki dla modnej mamy

0
212

Zawartość kobiecej torebki potrafi czasami wprowadzić w zdumienie nawet nas same. Powinnyśmy być przecież przygotowane na każdą okazję. Warto mieć przy sobie nie tylko portfel, telefon i klucze. Czujemy się bezpieczniej, mając przy sobie kosmetyczkę, długopis, notes, środki przeciwbólowe i plastry, zapasową parę rajstop, ulubioną gazetę lub książkę, zapalniczkę, jakąś smaczną przekąskę. Jednak gdy zostajemy mamami to wyposażenie torebki albo się jeszcze powiększa, albo podlega reorganizacji. W życiu młodej mamy są dwa zasadnicze etapy, jeśli chodzi o rodzaj torebki. W pierwszym etapie, gdy dziecko jest w wieku niemowlęcym, używamy toreb przystosowanych do wózka dziecięcego. Jednak gdy dziecko zaczyna być mobilne, przenosimy się na kolejny rodzaj toreb, tj. pojemnych toreb dla mam starszych dzieci.

Torebki do wózka

Torebka do wózka dziecięcego różni się od pozostałych toreb tym, że można ją łatwo zawieszać przy wózku. Istotne jest zatem, aby posiadała uchwyty do mocowania. Powinna także gwarantować swobodny dostęp do najpotrzebniejszych rzeczy. Przy niemowlęciu ważna jest przecież szybka reakcja na jego potrzeby. W tego typu torebce nie może zabraknąć miejsca na butelkę, zarówno na mleko, jak i wodę. Godne polecenia są torebki posiadające wodoodporną podszewkę.

Dobrą organizację zawartości torebki umożliwia wiele, większych lub mniejszych, kieszeni. Można w nie wtedy powkładać pieluszki, smoczki, krem, przenośną matę do przewijania, ciuszki na przebranie, grzechotkę lub inną ulubioną zabawkę.

Torebki dla mam starszych dzieci

Gdy nasze dziecko zaczyna się samo przemieszczać i nie chce już jeździć wózkiem, wchodzi w okres, gdy potrzebujemy mieć przy sobie inne akcesoria dziecięce. Torebka, która ma nam w tym okresie towarzyszyć na co dzień, powinna być przede wszystkim pojemna i funkcjonalna. Wraz z rozwojem dziecka zmieniają się przecież wielkość i ilość zabawek, a także chociażby pojemność butelki do picia. Dzieci w tym wieku potrzebują jeszcze czasami zapasowej pieluszki oraz odzieży na zmianę. A jak dobrze wiemy, trzeba mieć to wszystko zawsze ze sobą.

Torba mamy poza funkcjonalnością może być również stylowa i cieszyć oko użytkowniczki. Przecież może służyć nie tylko podczas zakupów i spacerów z dzieckiem na plac zabaw, ale także do pracy oraz podczas spotkań ze znajomymi.

Zarówno funkcjonalne oraz wygodne, jak i efektowne w swym wyglądzie są torebki worki typu „DuoBag” oferowane przez sklep https://mebags.pl/sklep/torebki-worki/duobag. Będące w ofercie sklepu torebki są pojemne, mieszczą rozmiar A4 oraz posiadają wyprofilowane dno i dwie wewnętrzne kieszenie. Dzięki temu, że torba od góry jest ściągana sznurkiem, zapewnia w ten sposób swobodny dostęp do jej wnętrza. Poza tym posiada również wygodne rączki do trzymania i noszenia. Charakterystyczne dla toreb „DuoBag” jest to, że uszyte są z dwóch różnych tkanin. Może być to na przykład połączenie eko-zamszu i tkaniny we wzory lub dwóch różnych jednokolorowych materiałów. Co istotne, sprzedawane przez sklep torby są szyte ręcznie w Polsce.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here