WYBIERZ PIĘKNĄ SUKNIĘ NA ŚLUB W PLENERZE

0
315

Przez wiele lat śluby odbywały się w kościołach lub urzędach stanu cywilnego. Od 2015 roku prawo w Polsce zezwala na zawieranie związków małżeńskich także w plenerze. I Polacy coraz chętniej korzystają z tej możliwości. Co za tym idzie sukienki na ślub cywilny, które wybierają Panny Młode coraz częściej są tradycyjnymi sukienkami, aniżeli garsonkami.

WOLNOŚĆ I SWOBODA

Śluby cywilne, to ceremonie prowadzone przez urzędników. Jeszcze kilka lat temu odbywały się tylko w urzędach. Mógł być to ratusz, albo specjalnie wyznaczony do tego celu urząd stanu cywilnego, ale zawsze był to budynek, który wielu osobom kojarzył się głównie z załatwianiem formalności. Z tego względu Panny Młode, wybierając sukienki na ślub cywilny często decydowały się na garsonki, eleganckie garnitury, itd. Każdy jednak chce, aby dzień ślubu był wyjątkowy i nie kojarzył się ze sprawami urzędowymi. W związku z tym podczas ślubów cywilnych powoli zaczęły pojawiać się białe suknie. Teraz, gdy narzeczeni mogą zorganizować ceremonię w wybranym przez siebie miejscu – ogranicza ich jedynie wyobraźnia i coraz chętniej decydują się wyłącznie na ślub cywilny. Zmiana przepisów dała im wolność i swobodę wyboru, a co za tym idzie zaplanowanie ceremonii tak, jak zawsze o tym marzyli.

SUKIENKI NA ŚLUB CYWILNY – BĄDŹ SOBĄ – BĄDŹ PIĘKNA

Suknie w stylu boho, świetnie sprawdzą się podczas ślubu cywilnego. To kwintesencja elegancji i dobrego smaku. Każda z nich jest gustowna i będzie przepięknie prezentowała się w plenerze. Sukienki na ślub cywilny nie muszą być białe. W ofercie takich projektantów, jak np. Marta Trojanowska (https://martatrojanowska.com) znajdują się kreacje w odcieniach beżu, brzoskwini, różu, a nawet czerni! Co ważne, suknie nie posiadają uciskających gorsetów i nie ograniczają ruchów. Projektantce zależy na tym, aby Panna Młoda w tym ważnym dla niej dniu czuła się niezwykle swobodnie i komfortowo. Sukienki na ślub cywilny nie posiadają zdobień, które świadczą o przepychu. Owszem, można znaleźć projekty bogato zdobione, ale do tego celu najczęściej wykorzystywana jest koronka. Tkanina ta zdecydowanie podkreśla subtelne, kobiece piękno.

INDYWIDUALNY PROJEKT

Korzystając z usług takich projektantek, jak Marta Trojanowska, można zyskać suknię ślubna marzeń. Artystka z uwagą słucha każdej klientki, dzięki czemu poznaje jej oczekiwania i pragnienia. W oparciu o taki wywiad, może wspólnie z Panną Młodą stworzyć indywidualny projekt sukienki na ślub cywilny. Co ważne, suknia może być wykorzystywana wielokrotnie, nie tylko podczas ceremonii zawarcia związku małżeńskiego. Projektantka stara się stworzyć taką kreację, którą klienta będzie później mogła zakładać również na inne okazje.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here