Wybieramy stylowy słupek łazienkowy z koszem!

0
113

Łazienka jest tym pomieszczeniem w domu, które na przestrzeni ostatnich lat bardzo zmieniło się estetycznie, zmieniło też swoją funkcjonalność. Obecnie jest to pomieszczenie, które ma być ergonomiczne, ciekawe wizualne, a charakter łazienki ma sprzyjać relaksacji, bo jest to też nasza domowa strefa SPA, w której relaksujemy się po ciężkim dniu. Jednym z obowiązkowych elementów wyposażenia są meble łazienkowe. Coraz częściej nie tylko w większych łazienkach, ale także w tym małych i nieustawnych znajdują się słupki łazienkowe. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na ich temat oraz poznać modele, które cieszą się największą popularnością – koniecznie zapoznaj się z naszym poniższym wpisem. Zapraszamy!

Polecany słupek łazienkowy z koszem Cersanit

Na rynku znajduje się wiele modeli słupków łazienkowych. Wśród nich są oczywiście te lepszej, jak i gorszej jakości. Jak podkreślają eksperci, a także projektanci wnętrz oraz klienci indywidualni, jednym z lepszych jest słupek łazienkowy z koszem Cersanit. Model ten wyróżnia się nie tylko walorami wizualnymi, ale także i funkcjonalnością. Słupki Cersanit wykonywane są z laminowanej płyty MDF, która jest odporna na działanie wilgoci.

Słupek łazienkowy z koszem Cersanit 35 jest modelem, który posiada chromowane uchwyty. Ze względu na nie idealnie wpisze się w aranżacje, w których znajdują się baterie w kolorze chromu błyszczącego. Model ten posiada nie tylko drzwiczki, ale także szufladę, która znajduje się nad ukrytym koszem. Dzięki szufladzie, przechowywanie jest jeszcze bardziej komfortowe i po prostu łatwiejsze.

słupki łazienkowe z koszem

Słupek łazienkowy z koszem Oristo 35 cm

Kolejnym typem, który cieszy się także sporym zainteresowaniem, jest słupek łazienkowy z koszem Oristo 35cm. Ze względu na szerokość tego modelu – sprawdzi się on praktycznie w każdym łazienkowym wnętrzu, nawet w blokowych łazienkach, w których każdy centymetr przeznaczony na przechowywanie, jest na wagę złota. Słupek łazienkowy z koszem Oristo 35 cm został wykonany z płyt wiórowych lakierowanych, natomiast front mebla z płyt MDF lakierowanych,

Półki zostały wykonane ze szkła. Ze względu na to prezentują się estetycznie, a także są bezproblemowe podczas czyszczenia. Warto wspomnieć także o tym, że słupek Oristo posiada system Soft – Close, czyli samodomyk. Dzięki niemu użytkowanie mebla jest nie tylko bardziej komfortowe, ale sam słupek jest bardziej wytrzymały. Wszystkie meble łazienkowe Oristo zostały wykonane z materiałów, które są odporne na działanie wilgoci. Jest to niezmiernie ważne, ponieważ w łazience okresowo może pojawiać się wilgoć, sięgająca nawet 70%. W innym przypadku meble mogą szybko zacząć puchnąć, niszczeć.

Słupki łazienkowe Roca 40 cm

Dlaczego warto zdecydować się na zakup słupków łazienkowych? Jest tak naprawdę wiele zalet tego rozwiązania. Przede wszystkim słupki zajmują bardzo mało miejsca, większość z nich ma szerokość 30, 35 lub 40 cm. Taka szerokość sprawia, że zmieszczą się w praktycznie każdej łazience. Zresztą jest to nieocenione w przypadku pomieszczeń, w których przyda się dodatkowe miejsce na przechowywanie.

Słupki łazienkowe Roca 40 dostępne są w wielu wariantach. Poszczególne modele różnią się nie tylko ogólnym designem, ale także i kolorystyką, a także rozmiarami. Ze względu na tak szeroką ofertę, z łatwością można wybrać model, który będzie pasował do wielu współczesnych aranżacji, nie tylko tych nowoczesnych, ale także i klasycznych czy retro. Słupki Roca posiadają nie tylko funkcję cichego domyku, ale także i półki z możliwością regulacji, dzięki czemu jeszcze łatwiej można dopasować je do swoich potrzeb. Do niektórych modeli istnieje możliwość dokupienia nóżek.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here