Wózki platformowe nożycowe nazywane są także podnośnikami nożycowymi lub podnośnikami platformowymi nożycowymi. Jak łatwo się domyślić, służą one do podnoszenia i obniżania ładunków oraz pracy na określoną wysokość. Mają wiele zastosowań w różnych branżach, zarówno wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnątrz.

Wózki platformowe nożycowe są wykorzystywane do wykonywania prac konserwacyjnych, naprawy, malowania czy prac konstrukcyjnych na wysokości. Dzięki możliwości podniesienia platformy na określoną wysokość, umożliwiają pracownikom bezpieczny dostęp do miejsc trudno dostępnych. W magazynach i centrach dystrybucji wózki platformowe nożycowe są wykorzystywane do załadunku i rozładunku towarów z półek lub z pojazdów transportowych. Ułatwiają przenoszenie ciężkich ładunków na różne poziomy magazynowych regałów. Przydają się również podczas prac budowlanych i remontowych. Są wówczas używane do podnoszenia pracowników i narzędzi na wysokość, umożliwiając im wygodne i bezpieczne wykonywanie różnych zadań. Wiele firm organizujących eventy i wystawy także korzysta z tych urządzeń. Wózki platformowe nożycowe mogą być wykorzystywane do montażu sceny, oświetlenia, dekoracji lub do podniesienia pracowników w celu obsługi urządzeń dźwiękowych czy wizualnych.

W ofercie marki Lema znajdziesz wózki platformowe nożycowe zróżnicowane pod względem wymiarów platformy oraz maksymalnej wysokości podnoszenia. Taka różnorodność pozwala dobrać produkt najlepiej dopasowany do potrzeb twojego magazynu lub hali produkcyjnej. Każdy, kto szuka konstrukcji łączącej zalety wózka platformowego oraz podnośnikowego powinien zajrzeć na stronę internetową https://lema-wozki.pl/, gdzie na pewno znajdzie urządzenie dopasowane do indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

Wózek platformowy nożycowy LEMA LMLFD 15

Ciekawym urządzeniem do podnoszenia, opuszczania i transportu ładunków jest wózek platformowy nożycowy LEMA LMLFD 15. Świetnie spisuje się podczas prac montażowych, przeładunków i komisjonowania. Wózek platformowy nożycowy LEMA LMLFD 15 wyposażony jest w pompę nożną, dzięki której w łatwy sposób uruchamia się podnoszenie hydrauliczne. Nad bezpieczeństwem użytkowania wózka platformowego nożycowego LEMA LMLFD 15 czuwa zawór przeciążeniowy i hamulec nożny.

Wózek platformowy nożycowy LEMA LMLFD 1

https://lema-wozki.pl/wozek-platformowy-nozycowy-lema-lmlfd-15.html

Wózek platformowy nożycowy LEMA LMLF 50

Czymś, co wyróżnia wózek platformowy nożycowy LEMA LMLF 50, jest szeroki zakres zastosowań. Radzi on sobie zarówno podczas przeładunku towarów, jak i rozmaitych prac montażowych. Ważne jest to, że jego proste zasady obsługi pozwalają praktycznie każdemu na użytkowanie tego urządzenia. Wózek platformowy nożycowy LEMA LMLF 50 jest wyposażony w pojedynczy układ nożyc. Za bezpieczeństwo użytkowania odpowiada hamulec nożny i zawór przeciążeniowy. Wózek platformowy nożycowy LEMA jest dostępny w wielu różnych wariantach.

Wózek platformowy nożycowy LEMA LMLF 50

https://lema-wozki.pl/wozek-platformowy-nozycowy-lema-lmlf-50.html

Wózek platformowy nożycowy LEMA LMLFD 80

W ofercie marki Lema znajduje się również wózek platformowy nożycowy LEMA LMLFD 80. Jego zaletą jest możliwość sprawnego manewrowania oraz transportowania ładunków, których waga nie przekracza 800 kg. Urządzenie sprawdza się znakomicie w pracach montażowych, przeładunkowych a także przy komisjonowaniu. Wózek jest wyposażony w system podnoszenia hydraulicznego, co umożliwia praktycznie codzienne jego wykorzystanie. Ten model posiada podwójny układ nożyc.

Wózek platformowy nożycowy LEMA LMLFD 8

https://lema-wozki.pl/wozek-platformowy-nozycowy-lema-lmlfd-80.html

Wózki platformowe nożycowe marki Lema są kolejnym przykładem urządzeń, które tworzone są na podstawie praktycznych obserwacji i rozwiązań proponowanych przez użytkowników. Dlatego ich praktyczność, funkcjonalność i bezpieczeństwo prezentuje bardzo wysoki poziom. Specjalizując się w dostarczaniu urządzeń i akcesoriów dla branży transportowej, marka Lema posiada pełną ofertę takiego sprzętu, którą możesz poznać na stronie internetowej https://lema-wozki.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here