WŁOSY A ZDROWIE

0
237

Włosy bardzo często odzwierciedlają ogólny stan zdrowia. Na ich kondycję i wygląd ma wpływ również nastrój, długotrwały stres i ogrom zmartwień. Wtedy stają się łamliwe i matowe, a także bardzo ciężko je ułożyć w odpowiednią fryzurę.

Prowadzone przez najwybitniejszych naukowców badania dowiodły, że włos może również być doskonałym źródłem wiedzy o minerałach, których organizmowi brakuje oraz o witaminach których ma za mało ale i za dużo.

Zespół Opieki Zdrowotnej „Kondycja” zaprasza na badanie ogólnego stanu zdrowia wykonywanego na podstawie stanu włosa.

W trakcie testów pobierana jest próbka włosa i następnie odsyłana do laboratorium. Po trzech tygodniach otrzymacie Państwo kompletny wynik. Pamiętać należy, że włos pobierany do analizy nie może być farbowany.

Wyniki otrzymacie Państwo w formie biuletynu składającego się z kilkudziesięciu stron. To prawdziwie kompleksowa analiza stanu zdrowia.

Nasze badanie określi poziom kilkudziesięciu pierwiastków, w tym również tych toksycznych ale także równowagę metaboliczną i szybkość przemiany materii. Co więcej specjaliści są w stanie ocenić poziom i szybkość starzenia się organizmu i jego równowagę kwasowo-zasadową.

Lekarz do którego traficie Państwo z wynikami, szczegółowo określi suplementację, wskaże konieczne do zażywania preparaty, a w porozumieniu z dietetykiem określi produkty które powinny wzbogacić dietę oraz te które powinny być natychmiastowo z niej wyeliminowane. Specjaliści zalecą również rodzaj i częstotliwość aktywności fizycznej.

Już po około pół roku przestrzegania zaleceń organizm wróci na prawidłowe tory i zacznie dobrze funkcjonować.

zdrowieinatura.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułWoda, to życie
Następny artykułDobry farmaceuta

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here