Sprawdzone rozwiązania na eventy reklamowe

0
181

Eventy reklamowe, niezależnie od tego, czy pod tym pojęciem rozumiemy udział w targach branżowych, czy też spotkanie integracyjne lub imprezę plenerową, wymagają szczególnej oprawy. Oprawy, która nie tylko pomoże wyróżnić się z tłumu konkurentów, ale też będzie skutecznym wsparciem w procesie budowania wizerunku firmy.

Udany event to fundament sukcesu

Zdaniem ponad 60% pracowników działów marketingu, organizowanie imprez z udziałem zaproszonych gości stanowi najskuteczniejszy sposób realizacji planów biznesowych. Jeszcze większy odsetek przedstawicieli sektora B2B stwierdza, iż to właśnie eventy stanowią klucz do zwiększenia ilości klientów. W tym świetle zrozumiały jest stały wzrost branży eventowej, która z roku na rok notuje kilkunastoprocentowe wzrosty. Rynek kwitnie, a efektem ubocznym tak dynamicznego rozwoju jest coraz większa trudność z wyróżnieniem własnej marki w zalewie konkurencji. Dla osiągnięcia spektakularnego efektu warto więc sięgać po rozwiązania niestandardowe.

Doskonały przykład świeżego spojrzenia, na zdawałoby się, dobrze znany temat stanowi namiot reklamowy startent. Słowo star oznaczające w języku angielskim gwiazdę nie znalazło się w jego nazwie przypadkiem. Namiot swoim kształtem rzeczywiście przypomina gwiazdę, której zakończenia ramion tkwią mocno przytwierdzone do podłoża, a środek konstrukcji wznosi się wysoko ponad głowy odwiedzających osób. Konstrukcja już z daleka robi ogromne wrażenie swoim rozmachem. Wysokość niemal 6 metrów i średnica, która w największych modelach przekracza 20 metrów, to wartości niespotykane w tradycyjnych namiotach reklamowych. Korzyści są łatwe do oszacowania – olbrzymia powierzchnia dostępna pod zadruk reklamowy z daleka przyciąga uwagę, a możliwość zadaszenia niemałego obszaru sprawia, że organizatorzy w dużym stopniu stają się niezależni od warunków pogodowych.

Oferta dostosowana do potrzeb

Konstrukcja startent jest spektakularna, jednak jej rozmach sprawia, że nie sprawdzi się ona w każdych warunkach. Nie każdy dysponuje tak dużą przestrzenią, nie zawsze budżety pozwalają na ekstrawagancję. Nie oznacza to jednak, że zwolennicy skromniejszych rozwiązań stoją na przegranej pozycji. Odwiedzając stronę https://inventini.com/namioty-reklamowe/ będziemy mogli zapoznać się z szeroką ofertą namiotów reklamowych. Znajdziemy tu zarówno przedstawioną wcześniej konstrukcję, jak i propozycje mniejszych, ale równie efektownych modeli. Inventini oferuje zarówno popularne namioty stelażowe, które doskonale sprawdzą się między innymi na festynach i imprezach kulturalnych, jak i konstrukcje pneumatyczne. To, co je łączy, to solidność wykonania i wyjątkowa dbałość o estetykę. Nie do przecenienia jest również łatwość montażu, mobilność i proste przechowywanie – złożone namioty nie zajmą dużo miejsca, a proces ich instalacji został maksymalnie uproszczony.

Namioty wystawowe łączą kilka, niezwykle cennych z punktu widzenia organizatora cech. Są niezwykle praktyczne, a efektywna aranżacja przestrzeni idzie w parze z efektowną formą reklamy. Stanowią doskonały sposób na wyróżnienie się spośród tłumu wystawców, a w przypadku skorzystania z oferty Inventini gwarantują trwałość i nieporównywalną estetykę wykonania. Dzięki takiemu wsparciu organizacja eventów staje się zdecydowanie prostsza.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here