Samsung Galaxy Z Fold3 5G

0
210

Samsung Galaxy Z Fold3 5G to prawdziwa rewolucja w zakresie smartfonów składanych. Tego typu telefony w ostatnich latach zaczynają podbijać rynek, umożliwiając konsumentom nieznaną wcześniej wygodę użytkowania. Sprawdź dane techniczne nowego smartfona składanego Samsung i wybierz telefon Galaxy Z Fold3 5G.

Telefon Galaxy Z Fold3 5G – innowacyjna jakość

Samsung Galaxy Z Fold3 5G to najnowsza wersja modelu Z Fold, która została ulepszona zarówno pod względem parametrów technicznych, jak i innowacyjnego designu. Telefony z serii Galaxy Z Fold wyróżniają się spośród innych dostępnych na rynku smartfonów bardzo innowacyjną konstrukcją. Dysponują dwoma dużymi ekranami, które zapewniają najwyższą jakość obrazu. Mogą się składać do niewielkich rozmiarów – w przypadku modelu Samsung Galaxy Z Fold3 5G to 158,2×67,1×16,0/14,4 mm. To prawdziwa rewolucja na rynku urządzeń mobilnych.

Warto wspomnieć, że nowy smartfon składany dysponuje również pojemną baterią 4400 mAh, która umożliwia bezproblemowe korzystanie z telefonu nawet przez cały dzień bez ładowania. To bardzo ważna zmiana względem trendów na rynku urządzeń mobilnych w poprzedniej dekadzie, kiedy to nie przywiązywano zbyt wiele uwagi do pojemności baterii, a smartfony bez ładowania działały dość krótko.

Samsung Galaxy Z Fold3 5G – zoptymalizowane aplikacje i świetne zdjęcia

Nowy Samsung Galaxy Z Fold3 5G umożliwia użytkownikom dostęp do wielu aplikacji, zoptymalizowanych specjalnie do użytku w wielu oknach, wykorzystując pełne wymiary ekranu. Wyświetlaj kilka aplikacji jednocześnie na podzielonym ekranie – oglądaj filmy, czatuj na komunikatorze i przeglądaj social media w tym samym czasie.

Ekrany telefonu Z Fold3 mają odpowiednio 7,6 cala (ekran wewnętrzny) oraz 6,2 cala (zewnętrzny). Dzięki tak pokaźnym rozmiarom praca, nauka, a także rozrywka są przyjemnością i wiążą się z ogromną wygodą. Co więcej, nowy smartfon składany wspiera odświeżanie 120 Hz, co umożliwia bardzo płynne przewijanie treści i korzystanie z ekranów.

Nowy Samsung Galaxy Z Fold3 5G dysponuje obiektywami cechującymi się wysoką jakością. Mowa o aparacie szerokokątnym 12 Mpix, obiektywie z ultraszerokim kątem 12 Mpix oraz teleobiektywie 12 Mpix oraz zewnętrznym 10 Mpix. Co więcej, nowy model wyposażony jest również w aparat przedni wewnętrzny 4 Mpix ukryty pod ekranem, który doskonale sprawdza się podczas wideorozmów.

Samsung Galaxy Z Fold3 5G – wydajne narzędzie do pracy i rozrywki

Telefon Galaxy Z Fold3 5G dysponuje pamięcią 256/512 GB oraz 12 GB RAM. Dlatego nie trzeba się przejmować miejscem do przechowywania zdjęć oraz innych danych. Ponadto, takie parametry sprawiają, że praca na telefonie może być bardzo płynna. Jest to ważne, ponieważ Z Fold3 udostępnia użytkownikom możliwość dzielenia ekranu i korzystania z wielu aplikacji naraz. Do tego można skorzystać z rysika S Pen, który zapewnia precyzję pisania.

Warto zauważyć też, że Samsung Galaxy Z Fold3 5G po złożeniu jest niewielki i może być umieszczony nawet w małej kieszeni. Cechuje go również niska waga. To telefon dla osób nowoczesnych, żyjących w biegu i wymagających od sprzętu najlepszych możliwych parametrów. Nowy smartfon składany wyznacza trendy dla przyszłości rynku urządzeń mobilnych.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here