Różne odsłony męskiej piżamy

0
235

Niektórzy Panowie nie wyobrażają sobie spania w piżamie, a inni nie wyobrażają sobie spania bez piżamy. Szczególnie w okresie jesienno-zimowym. Piżama to strój stworzony specjalnie do spania. Powinna zagwarantować swobodę przewracania się na drugi bok. Nieprawidłowo dobrana piżama może negatywnie wpłynąć na jakość snu. W sprzedaży jest kilka rodzajów męskich piżam. Każdy mężczyzna powinien sprawdzić w jakim rodzaju będzie mu się spało najwygodniej. Dobrym rozwiązaniem jest także jednoczesne posiadanie kilku rodzajów piżam w zależności od okazji i pory roku.

Rodzaje męskich piżam

W sklepach z męską bielizną znaleźć można kilka zasadniczych rodzajów piżam. Różnią się one materiałem wykonania, kolorystyką, stylem oraz przede wszystkim krojem. Obecnie wyróżnia się następujące typy piżam męskich:

  • piżamy z krótkim rękawami i krótkimi nogawkami,
  • piżamy z krótkim rękawami i długimi nogawkami,
  • piżamy z długimi rękawami i długimi nogawkami,
  • nocne koszule męskie.

Każdy z przedstawionych rodzajów piżam występuje w szerokiej męskiej rozmiarówce (od S do 5XL). Kupując męską piżamę, warto zwrócić uwagę na rodzaj materiałów, z którego została uszyta. Komfort snu i oddychalność zapewniają piżamy męskie, do których uszycia wykorzystano materiały o jak największej zawartości bawełny (najlepiej 100% bawełny). Pełna oferta wygodnych, stylowych i wysokogatunkowych piżam męskich, znajduje się na stronie internetowej sklepu Atrakcyjna.pl.

Piżama z krótkimi rękawami i krótkimi nogawkami

Piżamy męskie z krótkimi rękawami i nogawkami sprawdzają się o każdej porze roku. To ulubiona odzież osób, którym jest zawsze ciepło lub które nie rozkopują się w trakcie snu. To także męskie ubranie do snu na okres wiosenno-zimowy lub wręcz odwrotnie: na okres zimowy, podczas gdy są ciepłe kaloryfery. Piżama odsłania bowiem część rąk oraz nóg

Jeżeli chodzi o styl i kolorystykę tego typu piżam, to tego rodzaju piżama bywa zazwyczaj w odsłonie casualowej. Obie części piżamy mogą mieć taki sam kolor, ale mogą się także różnić. Zazwyczaj koszulka uszyta jest z tkaniny jednokolorowej, natomiast spodenki z tkaniny z jakimś deseniem (na przykład: w kratkę, paski, kropki, owoce). Bywa, że w komplecie jest koszulka typu polo, czyli posiadająca kołnierzyk.

Piżama z długimi rękawami i długimi nogawkami

Piżama męska z długimi rękawami i nogawkami to synonim elegancji w sypialni. Piżama w zasadzie zakrywa całe ciało. Jest to zatem strój, w którym swobodnie możemy chodzić po domu lub na przykład po korytarzu w hotelu.

Koszulka od piżamy z długimi rękawami może być rozpinana i posiadać guziki, ale może być również gładka. Kolorystyka piżam jest bardzo szeroka. Do wyboru jest nie tylko nieograniczona paleta kolorów, ich odcieni, ale także kombinacji zestawienia. Wybrać można komplet będący w jednym kolorze, jak również zestaw, w którym koszula i spodnie są w różnych kolorach.

Koszula nocna męska

Coraz większą popularnością wśród mężczyzn cieszą się również męskie koszule nocne. Są wygodne i wprowadzają trochę urozmaicenia do mody bieliźnianej. Koszule zazwyczaj posiadają długi rękaw i kilka guzików pod szyją.

Koszula nocna męska to wspaniały pomysł na prezent. Szczególnie gdy materiał, z którego ją uszyto, przedstawia jakiś atrakcyjny wzór (na przykład kufle z piwem lub śpiące koale). W sklepie Atrakcyjna.pl w sprzedaży są męskie koszule nocne z czapeczką typu szlafmyca.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here