Porady od dietetyka

0
327

Porozmawiaj ze swoim lekarzem przed wprowadzeniem jakiegokolwiek stylu życia, ćwiczeń lub zmian w diecie. Będzie w stanie powiedzieć, co jest właściwe i bezpieczne dla określonych stanów zdrowia.

Wytłumacz, że jesteś zainteresowany czyszczeniem diety i jedzenia lepiej. Podaj informacje o tym, dlaczego wprowadzasz te zmiany i masz nadzieję osiągnąć.

Poproś również lekarza, jeśli ma jakieś sugestie. Wielokrotnie, jeśli pacjent ma określone leki, ma pewien stan zdrowia lub potrzebuje schudnąć, lekarz może podać kilka wskazówek, które pomogą ci.

Porozmawiaj z zarejestrowanym dietetykiem. Ci specjaliści od zdrowia to licencjonowani eksperci ds. Odżywiania i mogą naprawdę być wspaniałym źródłem informacji, gdy próbujesz rozwijać zdrowe nawyki żywieniowe. Ten obszar jest ich specjalnością.

Poproś lekarza o skierowanie do miejscowej dietetyki lub osoby, z którą pracuje. Można również wyszukać dietę w Twoim obszarze.

Porozmawiaj z dietetykiem o swoim celem poprawy nawyków żywieniowych i masz nadzieję osiągać lepsze nawyki.

Zapytaj go o inne zmiany, które uważają za pomocne. Może on zaproponować dodatkowe zmiany poza tymi, które pomyśleliście.

uMALGOSI

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here