Porady dla wszystkich

0
272

Tak to dziewczynka! Wielka radość, a wraz z nią pytanie – jak będzie miała na imię? Oczywiście wybór należy do rodziców, ale te, które są obecnie na topie mogą pomóc lub wpłynąć na jeszcze nie podjętą decyzję.
Według Ministerstwa Cyfryzacji imiona dla dziewczynek – trendy to: Julia, za nią Zuzanna, Zofia, Lena, Maja, Hanna, w dalszej kolejności Amelia z Alicją, Maria oraz Aleksandra. Co prawda, niektóre noszą klimat historii, ale jak widać moda to moda i lubi się powtarzać.
Do podjęcia wyboru potrzebujemy większego skupienia i zastanowienia się. Dlatego polecane najskuteczniejsze suplementy na poprawę pracy mózgu to:
1. Vita Buerlecithin – podstawowy składnik to lecytyna sojowa, która pobudza układ nerwowy.
2. Olimp Żeń-Szeń VitaComplex – gdzie duża dawka żeń-szenia polepsza koncentrację, pamięć oraz zdolność uczenia się.
3. Bilobil Intense – znany nam wszystkim choćby z reklam, posiadający największa dawkę wyciągu z miłorzębu japońskiego, który usprawnia przepływ tlenu w organizmie.
4. Omega-3 Forte 65% EPA+DHA – kwasy tłuszczowe omega 3 plus witamina E pozwalają na większe skupienie i wpływają na większą pracę umysłu.
Dla tych, którzy wolą trochę ruchu ale bez większego zaangażowania – 5 najlepszych ćwiczeń dla leniwych – są to ćwiczenia izometryczne, wzmacniające mięśnie:
1. kręgosłupa szyjnego
2. brzucha
3. nóg
4. rąk
5. grzbietu.
Aktywizują konkretne partie ciała, a przy tym nie wymagają specjalnego sprzętu ani przygotowania. Dzięki nim mięśnie stają się bardziej sprawne i elastyczne. Przynoszą efekt rozluźnienia, wyciszenia, uczą jak mamy kontrolować oddech.

rzeczyrozne.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here