Poprawianie urody intymnej u mężczyzn

0
244

Chirurgia plastyczna miejsc intymnych stała się w ostatnim czasie bardzo popularna. Zainteresowanie zabiegami tego typu wciąż rośnie, zarówno wśród kobiet, jak i mężczyzn. Kobiety decydują się więc na waginoplastykę (plastyka pochwy), labioplastykę (zmniejszenie warg sromowych), hymenoplastykę (odtworzenie błony dziewiczej) czy powiększenie punktu G. Chirurgia plastyczna miejsc intymnych u mężczyzn, choć jeszcze nie tak popularna jak u kobiet, również zaczyna nabierać tempa.

Męskie piersi atrofia jąder – chirurgia dla mężczyzn

Męskie poprawianie urody łączy się najczęściej z problemem przerostu piersi czyli ginekomastią oraz z plastyką jąder.

Na czym więc polega postępowanie w przypadku ginekomastii?
Na początku trzeba zaznaczyć, że nie jest to choroba, ale wynik zaburzeń hormonalnych, wywoływany często przez stosowanie hormonów w leczeniu różnych chorób. Podobny problem może pojawić się także u sportowców stosujących tzw. doping. Przyczyną jest więc niedobór lub nadmiar hormonów męskich. Dodatkowo również nadmierne spożycie piwa oraz pokarmów zawierających składniki estrogenne często powoduje ginekomastię. Ale jej podłożem mogą być też różne choroby.
Operację przeprowadza się w znieczuleniu ogólnym. Polega ona na odsysaniu tkanki tłuszczowej i ewentualnym nacięciu w okolicy podpiersiowej. Przeciwwskazaniem do zabiegu jest otyłość, nadużywanie alkoholu, choroby i niezrównoważenie emocjonalne.

Wszczepienie implantów jąder rozwiązuje kłopoty wielu mężczyzn, którzy cierpią z powodu ich niedorozwoju lub braku. Jest to nie tylko problem natury estetycznej, ale także psychologicznej. Wszczepienie protez jąder powoduje odtworzenie normalnego wyglądu moszny i w ten sposób poprawia jakość życia mężczyzny. Zabieg ten nie należy do skomplikowanych, polega na umieszczeniu w mosznie implantu. Pacjent ma do wyboru trzy rodzaj implantów: wypełniony solą fizjologiczną, żelem silikonowym lub polimeryzowanym silikonem.

Warto dodać, że na plastykę worka mosznowego decydują się nie tylko mężczyźni, którzy przeszli operację usunięcia jąder, ale również ci niezadowoleni z wyglądu swoich miejsc intymnych.

maleacieszy.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here