Nieśmiertelniki męskie – personalizowane dodatki do wielu stylizacji

0
138

Wybór męskiej biżuterii jest z roku na rok coraz większy, jednak ogromna część mężczyzn niezmiennie sięga po nieśmiertelniki. Są one dodatkami typowo męskimi (mają korzenie militarystyczne), pasują panom w każdym wieku, a dodatkowo można je łączyć z różnymi stylizacjami (w tym również bardzo eleganckimi). Co powinniśmy wiedzieć zanim zdecydujemy się na zakup męskiego nieśmiertelnika?

Efektowne nieśmiertelniki męskie – co oferują nam producenci biżuterii?

Duże zainteresowanie nieśmiertelnikami wśród mężczyzn w każdym wieku sprawiło, że producenci biżuterii wypuścili na rynek dużą ilość tego typu biżuterii. Możemy kupić zarówno nieśmiertelniki klasyczne (w postaci srebrnej, prostokątnej blaski na cienkim łańcuszku), jak i bogato zdobione.

Nieśmiertelniki mogą być wykonane z rozmaitych materiałów – na przykład stali szlachetnej w kolorze, srebrnym, złotym (modne jest zarówno żółte, jak i różowe złoto), brązowym czy czarnym.

Biżuteria ta może posiadać dodatkowe zdobienia w postaci motywów morskich (róże wiatrów, kotwice, stery), motywów religijnych (warto zwrócić uwagę na nieśmiertelniki z wbudowanymi medalikami lub krzyżami; jednocześnie należy pamiętać, że motywy religijne są przez projektantów biżuterii traktowane wyłącznie jako ozdoby).

Nieśmiertelniki zazwyczaj sprzedawane są w komplecie z cienkim, kulkowym łańcuszkiem. Jeżeli poszukamy, znajdziemy także biżuterię na łańcuszkach o innych splotach czy nieśmiertelniki na naszyjniku z lawy wulkanicznej i kamieni naturalnych.

Nieśmiertelniki męskie dodatkiem do casualowych stylizacji

Proste, a jednocześnie niebanalne naszyjniki z nieśmiertelnikami są znakomitym dodatkiem do casualowych stylizacji. Możemy je nosić z dżinsami, t-shirtami, bluzami, a nawet dresami. Do codziennych stylizacji świetnie sprawdzą się naszyjniki z więcej niż jednym nieśmiertelnikiem.

Jak dopasować nieśmiertelnik męski do eleganckiego garnituru?

Nieśmiertelnik męski jest dodatkiem na tyle uniwersalnym, że można założyć go nawet do eleganckiego garnituru. Jednocześnie musimy pamiętać, że w przypadku bardzo eleganckich stylizacji niedopuszczalne jest noszenie biżuterii na wierzchu. Naszyjnik z nieśmiertelnikiem musi być dłuższy, żebyśmy mogli bez problemu przykryć go koszulą. Nie może być także nadmiernie masywny, gdyż jego noszenie będzie wówczas niekomfortowe.

Grawer się liczy

O ogromnej popularności nieśmiertelników decyduje możliwość personalizacji. Możliwość wygrawerowania dowolnego napisu lub rysunku sprawia, że otrzymujemy biżuterię unikalną. Nieśmiertelnik z grawerem z pewnością będzie nam droższy, jeżeli dobrze przemyślimy treść graweru. Napis lub rysunek powinien mieć dla nas osobiste znaczenie. Nie należy kierować się w tym względzie modą.

Gdy nie mamy pomysłu na grawer, ale naszyjniki z nieśmiertelnikami bardzo się nam podobają, możemy posiłkować się gotowymi szablonami.

Wybieramy idealny nieśmiertelnik z grawerem na prezent

Nieśmiertelniki męskie są często kupowane w charakterze upominku. Tego typu biżuteria może być prezentem dla wyjątkowego mężczyzny, z którym łączą nas bliskie relacje. Możemy kupić nieśmiertelnik tacie, dziadkowi, partnerowi, bratu, przyjacielowi czy synowi. Pamiętajmy, że ozdoba taka musi być perfekcyjnie dopasowana pod kątem rozmiaru. Dodatkowo dobrze jest wybierać nieśmiertelniki męskie wykonane z najwyższej jakości stali szlachetnej. Stal jest materiałem wyjątkowo efektownym, bezpiecznym dla alergików, a także wytrzymałym na uszkodzenia mechaniczne i działanie wilgoci (w stalowym nieśmiertelniku możemy się nawet kąpać).

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here