Najskuteczniejsze mycie mebli

0
217

Czyste meble nie tylko prezentują się doskonale, ale także pozytywnie wpływają na obraz swojego posiadacza w oczach innych. Aby skutecznie oczyścić meble, niezbędne jest użycie profesjonalnych preparatów. Zastanówmy się, co wpływa na ich skuteczność i które najlepiej będzie wykorzystać we własnej firmie.

Czyste meble – najważniejszy element wyposażenia każdego pomieszczenia

Przychodząc do dowolnego miejsca, zawsze zwracamy uwagę na meble. Jest to nieuniknione, gdyż stanowią jeden z najważniejszych elementów każdego wnętrza. Przekładają się nie tylko na jego jakość, ale przede wszystkim na całościowy obraz o firmie, instytucji lub osobie, jaki możemy za ich pomocą uzyskać.

Czyste, ładne, zadbane meble dobrze świadczą o swoim posiadaczu, który w naszych oczach od razu zyskuje. Z kolei te, które wydają się zaniedbane, poobijane lub po prostu ubrudzone, potrafią szybko zniechęcić do kontaktu. Podświadomie uważamy, że jeśli ktoś nie dba o nie, raczej nie będzie też dbać o nasze interesy, dokumenty czy wzajemne relacje.

Z tego względu czystość przedmiotów użytkowych jest niezwykle ważna i pozwala na „zdobycie kilku punktów” w oczach klientów czy znajomych. Jeśli więc zależy ci na tym, aby zawsze wypaść jak najlepiej, powinieneś zaopatrzyć się w profesjonalne środki do ich czyszczenia. Lub też sprawdź, jakich preparatów używa twoja firma sprzątająca i wybierz dla niej najlepsze.

Sprzątanie powierzchni drewnianych, laminowanych i drewnopodobnych

Najczęściej występujące obecnie powierzchni to te, które zostały wykonane z drewna lub materiałów drewnopodobnych, ewentualnie laminatów. Odznaczają się one wysoką odpornością, a także pięknym wyglądem przez długi czas, jeśli są poddawane prawidłowej konserwacji.

Jeśli chcesz, aby i twoje prezentowały się doskonale, wybierz Clinex Delos Mat. Jest to preparat, który został przygotowany specjalnie z myślą o tego typu powierzchniach. Pozwala na łatwe, szybkie usunięcie z nich zabrudzeń wszelkiego rodzaju, zaczynając od kurzu, plam, przebarwień, a kończąc na tłustych substancjach. Z tego powodu doskonale sprawdzi się między innymi w restauracjach i innych obiektach gastronomicznych.

Jednocześnie, preparat posiada właściwości antystatyczne, dzięki czemu zapobiega ponownemu osiadaniu kurzu i brudu. Pomaga zatem nie tylko w czyszczeniu, ale również ochronie i konserwacji mebli. Za sprawą silikonów znajdujących się w jego składzie, umożliwia między innymi zabezpieczenie powierzchni przed warunkami zewnętrznymi.

Elementy szklane

Wiele współczesnych mebli posiada także elementy szklane. W tym przypadku z pomocą również przychodzi marka Clinex, proponując preparat Glass, który został specjalnie przygotowany z myślą o powierzchniach szklanych, kryształowych, lustrzanych, a także ze stali nierdzewnej. Dzięki zastosowaniu nanokomponentów pozwala nie tylko na skuteczne usunięcie z nich zabrudzeń i tłuszczu, ale także pozostawia krystaliczny blask bez smug. Dodatkowo po zastosowaniu zapobiega osiadaniu cząsteczek pary wodnej, co przekłada się na dłuższą świeżość powierzchni szklanych.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here