Metody na rzucenie alkoholu

0
251

Jak przestać pić?

Czy zmagasz się z alkoholem? Czy jesteś alkoholikiem? Zastanawiasz się, czy powinieneś przestać pić? Jeśli odpowiedziałeś “tak” na którekolwiek z powyższych pytań, zalecane jest, abyś przestał pić. Alkohol zabija codziennie kilkaset osób
Najtrudniejszą częścią podróży do trzeźwości jest przede wszystkim próba wytrzymania w trzeźwości. Poniżej przedstawimy kilka porad, które zachęcą cie do zerwania z nałogiem.

1. Przyznaj się, że masz problem
Pijąc, mamy tendencję do myślenia, że nie jest z nami tak źle, skoro się jeszcze nie stoczyliśmy, że kontrolujemy to wszystko. Jeśli tak myślisz przyznaj się, że masz z tym problem.

2. Będziesz spał lepiej
Alkohol jest depresyjny, co oznacza, że ​​cię zmęczy. Alkohol zaburza również schematy snu, zrzucając równowagę ciała. To tylko zwiększa obrażenia zadawane przez alkohol. Przestań pić i to jest gwarancja, że ​​Twoja jakość snu znacznie wzrośnie.

3. Korzyści zdrowotne
Poprawa czynności wątroby, obniżenie poziomu cholesterolu, silniejszy układ odpornościowy, jaśniejszy umysł, lepsza równowaga emocjonalna i bardziej efektywna aktywność mózg.

4. Bądź stanowczy
Częściowe zobowiązanie to zobowiązanie do porażki. Ustal zasady i nie łam ich. Powiedz “nie”, gdy zapraszają na imprezę, lub gdy ktoś częstuje. Umieść trzeźwość na pierwszym miejscu.

5. Zmień otoczenie
Jeśli nie możesz się uwolnić od znajomych, którzy piją to sam zmień środowisko.

6. Powiedz wszystkim o swoim postanowieniu wytrwania w trzeźwości
Nikt nie lubi rzucać słów na wiatr, większa szansa, że wytrwasz, a druga strona medalu to, że jeśli ludzie będą wiedzieć nie będą cie namawiać na alkohol.

7. Nie będzie łatwo
72 godziny po odstawieniu alkoholu możesz odczuwać fizyczny dyskomfort. Ciało będzie domagało się procentów. Skutki jakie mogą wystąpić to: podniesiona temperatura, zwiększone ciśnienie krwi, przyspieszona liczba oddechów, nadmierne pocenie, drżenie.
To będą oznaki, że twoje ciało doznało szoku i jest w fazie leczenia, pamiętaj, że ta droga zaprowadzi cie do zupełnie innego lepszego świata.

Nie złość się na bliskich, gdy próbują pomóc. Nie poddawaj się.

wizjatv.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here