Makaron i jego właściwości odżywcze

0
254

Kiedy myślimy o przygotowaniu obiadu jednym z pierwszych naszych pomysłów jest makaron z ulubionym sosem. Makaron – wartości odżywcze to dość często wyszukiwane hasło w Internecie. Skoro stanowi tak często podstawę naszego posiłku, to dobrze, jeśli jest źródłem witamin i minerałów. Makaron dostarcza naszemu organizmowi witaminy A, D, B12, a także Wapń, Żelazo i Magnez. Pamiętajmy jednak, by wybierać makaron z pełnego ziarna.
Pieprz cayenne – właściwości odchudzające tego pieprzu stały się popularne już kilka lat temu. Modelki i aktorki będące propagatorkami zdrowego stylu życia i szczupłej sylwetki zaczęły polecać picie na śniadanie szklanki ciepłej wody z sokiem z połowy cytryny oraz małą łyżeczką pieprzu cayenne. Przyspiesza to nasz metabolizm, w konsekwencji czego z dnia na dzień chudniemy. Warto więc zgłębić ten temat, poczytać o ewentualnych przeciwwskazaniach, a jeśli ich nie ma- pić codziennie na czczo szklankę wody z pieprzem cayenne tuż przed śniadaniem.
Wiosna to czas, kiedy z zapartym tchem planujemy wakacyjne wojaże. Niektórzy z nas zdecydują się na wyjazd na działkę niedaleko rodzinnego miasta, inni wybiorą góry lub morze, ale spora część chętnie wykupi wczasy w egzotycznym miejscu na świecie. Szczepienia w czasie podróży za granicę to absolutna podstawa, jeśli decydujemy się na wyjazd do dalekich Indii, Chin czy Indonezji. Także popularna w ostatnich latach destynacja, jaką jest Afryka wymaga uprzednio wizyty u lekarza i otrzymania skierowania na specjalne szczepienia. Nie lekceważmy tego!

miedzyrzecka.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here