Leczenie blizn i rozstępów

0
307

Wiele osób boryka się z problemem blizn lub rozstępów. Jeśli przeszkadzają nam niedoskonałości skóry, nowoczesna medycyna ma na nie odpowiednie sposoby. Na delikatne, słabo widoczne mankamenty wystarczą kremy i balsamy dostępne bez recepty w aptekach. Regularnie stosowane potrafią sprawić, że skóra zrobi się bardziej jednolita. Można również zdecydować się na leczenie blizn i rozstępów za pomocą osiągnięć medycyny estetycznej, przy pomocy wykwalifikowanego specjalisty. Zabiegi takie są wykonywane zwykle laserowo bądź środkami chemicznymi.

Sombre hair – na czym polega?
Moda na koloryzacje u fryzjera już dawno nie obejmuje jednolitego koloru na całej długości włosów – obecnie modne są włosy o różnych odcieniach, z refleksami na części lub całej długości fryzury. Sombre hair to sposób koloryzacji, która daje efekt podobny do popularnego już ombre, ale wygląda bardziej naturalnie. Dodatkowy kolor jest widoczny już od nasady aż po same końce i nakładany jest przez fryzjera pasmami. Sombre hair to dobre rozwiązanie dla kobiet chcących delikatnej, ale widocznej zmiany wizerunku.

Mole spożywcze – jak pozbyć się ich z kuchni?
Mole spożywcze potrafią być prawdziwą udręką dla domowników. Jeśli zadomowią się już w naszej kuchni lub spiżarni, często niełatwo się ich pozbyć. Jeśli już zauważymy szkodnika w domu, należy sprawdzić wszystkie suche produkty spożywcze typu: mąki, kasze, makarony i wyrzucić te, które zostały zaatakowane przez mole. Należy zakupić specjalne środki na mole w sklepie lub skorzystać z domowych sposobów takich jak spryskanie roztworem octu z wodą szafek i powierzchni w kuchni. Aby zapobiegać molom, powinno się trzymać produkty spożywcze w szczelnie zamkniętych pojemnikach.

mamapyta.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here