Kontakt z nju mobile – wybierz najwygodniejszą metodę

0
293

Potrzebujesz pomocy technicznej? Masz pytania dotyczące oferty nju mobile? Chciałbyś dowiedzieć się, jak wygląda proces przenoszenia numer z innej sieci. Doradcy nju mobile odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania. Dowiedz się, jak z się z nimi skontaktować.

Kontakt z nju mobile – wiele możliwości

Jeżeli chcesz skontaktować się z nju mobile, do wyboru masz kilka możliwości.

Czat z konsultantem nju mobile – z doradcą nju mobile możesz skontaktować się za pomocą czatu. Z tej opcji mogą skorzystać obecni użytkownicy nju, jak i osoby, które nie są klientami. Aby rozpocząć rozmowę, kliknij na dymek, który znajdziesz w prawym dolnym rogu strony nju mobile. Za pomocą czatu możesz przesyłać wiadomość tekstowe i pliki (np. zrzuty ekranu). Aby dołączyć plik, wybierz ikonkę spinacza, a następnie wybierz plik. Jeżeli chcesz zapisać treść rozmowy z konsultantem, po jej zakończeniu jej zapis może trafić na Twoją skrzynkę – wystarczy, że podasz adres e-mail.

Kontakt telefoniczny z nju mobile – z nju mobile możesz skontaktować się także drogą telefoniczną. Klienci nju mogą skorzystać z numeru *610 lub 690 610 610. Koszt rozmowy to maksymalnie 5 zł – niezależnie od jej długości. Infolinia nju działa od poniedziałku do piątku w godzinach od 6 do 22. Jeżeli korzystasz z telefonu w innej siedzi, a jesteś zainteresowany zakupem nju mobile możesz skontaktować się, dzwoniąc pod numer 690 300 400. Konsultanci czekają na Twoje pytania od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 22 oraz w soboty i w niedziele od godziny 10 do 21. Opłata za połączenie zostanie naliczona zgodnie z cennikiem Twojego operatora. Jeżeli chcesz, by konsultant nju skontaktował się z Tobą, na stronie internetowej możesz zostawić numer telefonu i zamówić rozmowę.

Automatyczna obsługa w nju mobile – dzwoniąc pod numer *620 możesz sprawdzić stan konta, doładować konto, sprawdzić stan faktur, włączyć i wyłączyć najważniejsze usługi (takie jak poczta głosowa czy roaming). Za połączenie z numer 620* zapłacisz zawsze 40 gr.

Formularz kontaktowy on-line – po zalogowaniu się do Mojego Konta na stronie nju mobile będziesz miał dostęp do formularza kontaktowego on-line.

Adres korespondencyjny nju mobile – z nju mobile możesz skontaktować się także za pośrednictwem tradycyjnej poczty. Listy kieruj na adres: nju mobile, ul. Jagiellońska 34, 96-100, Skierniewice.

Więcej informacji na temat metod kontaktu z nju mobile znajdziesz na stronie: https://www.njumobile.pl/artykuly/kontakt-z-nju-mobile.

Artykuł sponsorowany.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here