Kolorowanki Super Zings i inne malowanki – dlaczego warto kolorować?

0
300

Każdy z nas lubi od czasu do czasu coś zmalować. Tutaj, na myśli mamy głównie pozytywne malowanie, czyli kreatywne wyrażanie siebie poprzez malowanie na kartce, na płótnie lub kolorowanie kolorowanek. W taką artystyczną zabawę mogą zaangażować się zarówno dorośli jak i dzieci. Udowodniono ostatnio, że regularne kolorowanie, np. kolorowanek Super Zings czy takich bardziej artystycznych pomaga w koncentracji, ćwiczy cierpliwość i systematyczne dążenie do celu. Przekonaj się dlaczego kolorowanie kolorowanek stało się ostatnio tak popularne wśród dorosłych i dzieci w różnym wieku. Zobacz jakie najnowsze kolorowanki można teraz kupić. 

Czym są Kolorowanki Super Zings? 

Kolorowanki Super Zings to obecnie najpopularniejsze kolorowanki dla dzieci z bohaterami kultowej już kolekcji figurek od hiszpańskiego wydawcy MagixBox. Super Zings to obecnie jedno z takich haseł, które wywołuje w dzieciach istną euforię. Zabawki z serii Super Zings, w tym również kolorowanki Super Zings przedstawiają superbohaterów w postaci przedmiotów codziennego użytku. W serii znajdziemy m.in.: superbohatera karton od mleka, superbohatera pastę do zębów czy superbohatera frytki! 

Dzięki szerokiej promocji serii Super Zings i produktów towarzyszących samym figurkom, takich jak na przykład kolorowanki Super Zings dzieci na całym świecie domagają się kolejnych figurek i produktów z bohaterami serii. Kampanie w TV czy specjalne internetowe programy prowadzone przez najpopularniejszych dziecięcych YouTuberów – wszystko po to by pobudzać chęć posiadania wśród dzieci i promować same zabawki. 

Obecnie firma MagixBox jest odpowiedzialna za wydanie już 3 serii zabawek Super Zings i skupia się również na innych kolekcjach takich jak: Moji Pops, Zomlings czy Star Monsters. 

Kolorowanki Super Zings – co dadzą Twojemu dziecku? 

Większość dzieci czerpie ogromną satysfakcję już z samego faktu kolekcjonowania figurek i systematycznego powiększania swojej kolekcji. Pomimo, że główny wariant gry opiera się na pojedynkach i ścieraniu się superbohaterów ze sobą, można zachęcić dziecko do różnych innych form zabawy z ulubionymi bohaterami. Jedną z możliwości są Kolorowanki Super Zings, które pozwolą Twojemu dziecku puścić wodze fantazji, poćwiczyć cierpliwość i dokładność. 

Podczas kolorowania kolorowanek Super Zings dziecko może tworzyć zupełnie nowe scenariusze związane np. z kooperacją bądź innymi fantastycznymi przygodami. Dziecko, które w pełni odda się zabawie z kolorowankami Super Zings, dzięki nietypowym bohaterom będzie miało okazję zdobyć cenną wiedzę na temat poszczególnych sprzętów i przedmiotów codziennego użytku. Dzięki wykreowaniu z nich wizerunku superbohatera dziecko będzie mogło zaprzyjaźnić się z pastą do zębów czy szczotką, co pomoże mu później w prawdziwym życiu. 

Jeśli szukasz bogatej oferty kolorowanek dla dorosłych lub kolorowanek dla dzieci z bohaterami najnowszych bajek i gier, np. kolorowanki Super Zings, koniecznie sprawdź wszystkie egzemplarze dostępne na stronie: kiosk.ruch.com.pl. Najlepsze kolorowanki od zawsze można było kupić w Kiosku Ruchu. Teraz możesz to zrobić wygodnie online z dostawą do domu! Nie czekaj ani chwili. Spraw sobie lub dziecku odrobinę rozrywki i przenieś się do wybranego przez siebie magicznego świata, który wykreujesz z jedną z wielu kolorowanek. Kolorowanki Super Zings i inne… Zamów już teraz!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here